Životopis a motivační dopis

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3708
1.2.22 11:22
@Zumpa píše:
@kolibrik1 Škoda, jsem připraven radit okamžitě :mrgreen: :mavam:

Kolibříku, jestli se Žumpa upřímně nabízí, tak bych toho využila. Je inteligentní, psát umí zajímavě a poutavě, a ta jeho standardní invektiva bys pak jen vymazala. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
695
1.2.22 11:25
@Fee-bee píše:
Kolibříku, jestli se Žumpa upřímně nabízí, tak bych toho využila. Je inteligentní, psát umí zajímavě a poutavě, a ta jeho standardní invektiva bys pak jen vymazala. 8)

Jasně, tak to ještě zvážím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat