Zkrácený děložní čípek na 13 mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romisekk25
Povídálka 21 příspěvků 01.02.17 15:08
Zkraceny delozni cipek na 13 mm

Ahojte chci se zeptat mate nekdo zkusenosti se zkracenym deloznim cipkem okolo 32tt? Mam cipek 13 mm a lezim v nemocnici jeden den a uz silim furt pobekavam…tak jestli ma nekdo zkusenosti a jak dlouho jste lezeli v nemocnici

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zabatko
Závislačka 4261 příspěvků 01.02.17 15:16
@romisekk25 píše:
Ahojte chci se zeptat mate nekdo zkusenosti se zkracenym deloznim cipkem okolo 32tt? Mam cipek 13 mm a lezim v nemocnici jeden den a uz silim furt pobekavam…tak jestli ma nekdo zkusenosti a jak dlouho jste lezeli v nemocnici

Můžu Ti říct, že délka čípku vůbec nevypovídá o tom, kdy porodíš. Osobně bych se na nemocnici vybodla a ležela doma, to co tam dělají je stejně dobře proveditelné doma.

salomme
Neúnavná pisatelka 18883 příspěvků 01.02.17 15:19

Prohledej si odpovědi v poradně Dr. Kouckého
http://www.porodnice.cz/…e/porodnicka

stomi
Nováček 5 příspěvků 01.02.17 15:22

Ležela jsem v nemocnici od 24tt kvůli zkrácenému děložnímu čípku. Přijímali mě s 1,9cm. Od 25tt 1,2cm. Převezli mě rychlou k Apolináři a tam jsem ležela do 31tt. Dávali mi kapačku na udržení (tuším trachtocil). V 30+3 mě propustili domů. Malá se narodila v 33tt. Naštěstí je úplně v pořádku. V nemocnici to bylo dlouhý a chvilkama dost na nervy, zvlášť když jsem měla doma čerstvého prvňáčka, ale na druhou stranu jsem díky pobytu v nemocnici a absolutnímu klidu vydržela aspoň do toho 33tt. Přeju hodně síly a hlavně klid, ten je nejdůležitější.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 01.02.17 15:23

Jsem 34TT čípek mám 10mm jsem s tím normálně doma a mám se šetřit, zkracuje se mi od 30TT mám dvouleté dítě a nemůžu ležet celý den, ale snažím se moc se nepřepínám a dělám jen co je nutné. Beru hořčík 3× denně. Hlavně se nenervuj a myslím si, že i ta nemocnice je možná zbytečná jen to zbytečně stresuje.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 15:25

Pokud se ti vyloženě neotevira cipek nebo nemáš kontrakce je to zbytečné daji ti kapacku magnesia, ale pokud na nej nemas intoleranci tak ho můžeš brat doma v posteli a nemusíš ležet ve spitale…

stomi
Nováček 5 příspěvků 01.02.17 15:25

@Zabatko To teda nesouhlasím. Ano, člověk může ležet v klidu doma, ale předčasný porod může být dost rychlý a potom je blízkost lékařů a neonatologie dost zásadní věc.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 01.02.17 15:25

@romisekk25 co tam s tebou dělají?

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 34 inzerátů 01.02.17 15:30

Ahoj měla jsem podobný čípek už od 16tt střídavě jsem ležela v nemocnici a doma. V nemocnici je to děs, taky jsem pobrekávala. Ale na tvém místě bych to ještě aspoň dva týdny vydržela. Ležela tam se mnou holčina co rodila 32tt a dítě to nezvládlo :(
Držím pěsti at ti to rychle uteče :mavam:

Lex1
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 16:26

@romisekk25 taky jsem mela od 33tt 13mm a funneling, otevirani zevnitr. Lezela jsem 3 tydny doma, magnezko po 6 hodinach a Utrogestan na noc. Po 3 tydnech byl cipek 21 mm. Ted zacinam 39 tt a zas cipek premlouvame k otevirani :lol: :lol:. Odpocivej, snaz se byt silna, to lezeni ti pomuze, mohla bys asi lezet i doma, ale lekari musi vedet, co je pro Tebe a miminko hlavne nejdulezitejsi :hug:

romisekk25
Povídálka 21 příspěvků 01.02.17 21:29

@kopejka davaji mi kapacky a kortikojdy na vyvoj plic miminka ale verim tomu ze kdybych lezela doma tak su mnohem klidnejsi tady akorat brecim

romisekk25
Povídálka 21 příspěvků 01.02.17 22:05

Ja se prave neotviram nebo aspon nic nerikali nebo to rekli ale nerozumim tomu protoze vylozene ze bych se otvirala mi nerikali jenom ze mam zkraceny cipek na 13mm a jeste lezim asi 60 km od domova a je zakaz navstev..ja vim ze miminko je nejdulezitejsi ze si budete nektere myslet ze jsem divna ze resim sebe a ne miminko ale toto fakt tesne zvladam

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 01.02.17 22:14
@Hermina.p píše:
Ahoj měla jsem podobný čípek už od 16tt střídavě jsem ležela v nemocnici a doma. V nemocnici je to děs, taky jsem pobrekávala. Ale na tvém místě bych to ještě aspoň dva týdny vydržela. Ležela tam se mnou holčina co rodila 32tt a dítě to nezvládlo :(
Držím pěsti at ti to rychle uteče :mavam:

To je smutné, že to dítě nezvládlo, ale to se bohužel občas stane i donošeným dětem, zřejmě tam problémů bylo víc. Myslím, že nemá cenu maminku strašit, porod ve 32 týdnu už není dnes žádná katastrofa, děti v tomto týdnu již bývají v naprosté většině vpořádku a to i do budoucna, jen to chce víc vypiplávání, já rodila v 31 dvojčata, něco o tom vím, jinak souhlasím, čím déle tím lépe.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 01.02.17 22:34

@romisekk25 tak nebreč pár dní si poležíš a půjdeš domu, když ti dávají kortikoidy tak to není sranda, vydrž

romisekk25
Povídálka 21 příspěvků 01.02.17 23:04

Snazim se ale moc mi to nejde…kdybych vedela ze to bude jenom na par dni tak to zvladnu ale vyhrozuji ze bych tu mohla byt az do porodu to me desi

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >