Reklama

3 dětičky. Kdo čeká 3. nebo už má

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:28
3deticky :) kdo ceka 3ti nebo uz ma 3deticky :)

Ahojky holky.Mam takovi dotazek.Mam 9tileteho syna a 3leteho syna. Vcera jsme zjistili ze jsme v ocekavani 6tt. :srdce: Jak zvladate tehu a 2decka nebo uz 3 prdolky :) uprimne ja sama mam z toho tak :D trosku strach :) dekuji a preji krasny den :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 10:34

@Therkisss starší už máš odrostlé, tak to bude pohoda.. já mám defakto 4, 2 jsou chlapa, holka je ve střídavce, takže máme děti 14,10,2.. nejhorší je to mrně, to je torpédo na nožičkách.. ale má 2 bodyguardy :mrgreen:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 01.02.17 10:35

V cervenci se ma narodit nase tretatko, uz mame doma holcicku ( rijen 2011) a chlapecka (rijen 2014). No ja doufam, ze to zvladneme :mrgreen: Ale ja mam hodny deti :lol: Tak snad jo :palec:

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:38

@martina.se ja mam toho starsiho v peci mam ho z prechoziho nevydareneho vztahu a nikdy bych ho nevymenila zlobivce.no ten triletej to jee motorova myska :lol: ja se musela zeptat protoze preci jenom mam z toho mensi strach ale tesime se :) 4 decka :) to je hezky ale taky mate 2 starsi a uz rozumne :)

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:40

Mame tri deti (skoro 4 roky,2 a ctvrt a 3mesicni) a je to v pohode, cekala jsem to horsi. :D :lol:

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:42

@viky23 nam to vychazi na konec zari :) a v tehu to zvladate dobre? no starrsi syn 07 je sikovnej a hodnej akorat obcas ta skolni puberta to bych ho zabila :D a druhej synator 2014 to je motorova myska ale dokaze bejt tak hodnej az to neni mozny :)

Fima
Nadpozemská drbna 29220 příspěvků 13 inzerátů 01.02.17 10:42

Taky čekáme třeťátko, plánovaně. Zvládla jsem novoše, batole a studium s prstem v nose, takže mě to nechává naprosto klidnou. Kluci mají aktuálně 5,5 a 3,5 roku, takže věřím, že to dáme naprosto bez problémů. Jsou pohodoví, samostatní, školkoví a proto mě asi přepadla právě touha po třetím. :mrgreen:

Jediné, co bylo doposud strašné, byl začátek těhotenství. Předchozí těhotenství naprosto pohodová a bez problémů, teď jsem si to teda vyžrala. Do 9tt. celodenní příšerné nevolnosti, ráno, v noci… kdykoliv. Domov jsem opouštěla zásadně s pytlíkem v kapse. Opravdu jsem ocenila, že mám děti přes den ve školce, protože jsem nebyla schopna fungovat. Ale už je to snad pryč.

Lucias241
Kecalka 213 příspěvků 01.02.17 10:45

Ja mam holku 8,5 chlapec 5,5 a nejmladsi holcicka 2 roky. Je to parada a nikdy bych nemenila.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 01.02.17 10:49

Mám dva kluky (3,5 a necelých 5 let) a jsem v 11 tt. Až se malé narodí, tak jim bude 4 a 5,5 roku. Oba chodí do školky na dopoledne, potom asi budou už ve školce spinkat. Jsem zvědavá, jak to budeme zvládat, ale nebojím se toho. Zvládla jsem děti s rozdílem 16 měsíců, zvládnu i tři děti. Zvlášť když starší budou ve školce. :palec:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 10:49
@Therkisss píše:
@martina.se ja mam toho starsiho v peci mam ho z prechoziho nevydareneho vztahu a nikdy bych ho nevymenila zlobivce.no ten triletej to jee motorova myska :lol: ja se musela zeptat protoze preci jenom mam z toho mensi strach ale tesime se :) 4 decka :) to je hezky ale taky mate 2 starsi a uz rozumne :)

nejstarší už má svůj život, je mu 24 :mrgreen: kurňa, skoro 25.. mazec.. rozdíl mezi klukama je 23 let.. celkem šílené.. ale jako tak jo, je to fajn, si nestěžuju.. já měla strach z puzzle rodiny (každý svoje děti z přechozího vztahu, náš mazlík společný), ale zdá se, že to jde :think:

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:51

Holky moc dekuju je fakt ze ten nejmladsi jde v zari do skkolky aa taky uz je samostatny.ten 9tiletej to je fotbalista kterej se o sebe skvele postara dokonce mi o vikendu udelal prekvapko skvelou snidani :).uprimne tohle tehu bych nepoznala kdyby mi to nepotvrdil test a vcera doktor :) je mi skvele :) u mladsiho syna byl zacatek silenej teda :D

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 10:51
@Princess-ka píše:
Mame tri deti (skoro 4 roky,2 a ctvrt a 3mesicni) a je to v pohode, cekala jsem to horsi. :D :lol:

no fíha - upřímně přiznávám, že tohle rozpětí bych nedala :oops: :mrgreen: jsi dobrá..

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:54

@martina.se ja privedla do manzelstvi starsiho syna a manzela miluje :) je fakt ze ja sem s bratrem nejmladsim o 17 let :) mamce se postestilo v 35ti letech a zvladla to skvele taky odmaturovala s miminem bezproblemu :) dodelavala si skolu jelikoz mela jen vyucak.. mamka me ma taky z prvniho manzelstvi :)
je fakt ze semanzel tesi :) ten je taky ze tri deti :) kluku. akorat mame oba dva strach z financi.

Therkisss
Kecalka 163 příspěvků 01.02.17 10:55
@lucka_mac píše:
Mám dva kluky (3,5 a necelých 5 let) a jsem v 11 tt. Až se malé narodí, tak jim bude 4 a 5,5 roku. Oba chodí do školky na dopoledne, potom asi budou už ve školce spinkat. Jsem zvědavá, jak to budeme zvládat, ale nebojím se toho. Zvládla jsem děti s rozdílem 16 měsíců, zvládnu i tři děti. Zvlášť když starší budou ve školce. :palec:

to jepravda starsi je ve skole a mladsi jde od zari do skolky takze to bude taky takove klidnejsi.ja se na jednu stranu bojiim a na druhou tesim :)

Fima
Nadpozemská drbna 29220 příspěvků 13 inzerátů 01.02.17 10:59
@martina.se píše:
no fíha - upřímně přiznávám, že tohle rozpětí bych nedala :oops: :mrgreen: jsi dobrá..

Mám kamarádku, která má holky 5 let, 3,5 roku a 1,5 roku. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama