Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@AndreaS92 nam se fakt vydarilo, ze 3D presne podobu vzdy ukazal, tak ted si neumim predstavit, ze porodim klon ![]()
@AndreaS92 promiň, že reaguji tak pozdě, ale nepodívala jsem se. Doporučuji nadstandard po své zkušenosti, kdy nás bylo s první dcerou na pokoji 4-5… (před 12 lety) Byla jsem po operaci placenty a měla jsem problém s rozkojením, bohužel se mi moc nevěnovali. S druhou dcerou jsem byla v nadstandardním pokoji pro dvě - to si myslím, že kvůli klidu a návštěvám je nejlepší. Krásně jsem se mohla malé věnovat. S Davidem jsem byla na normálním pokoji ((nadstandard nebyl volný) pro tři a se spojenou koupelnou pro další 4 maminky. Jako samozřejmě se to normálně dá absolvovat, ale prostě to není tak příjemné. Ale maminky jsou většinou příjemné, šťastné. Ale třeba zase jsem se rozkojila jako poslední a stresovalo mě trochu, že ony už mají mléka dost.
@stampulka myslim ze dnes jsou tam pokoje max po 3, koupelna spolecna max pro 6
@AndreaS92 Tak jsem byla dnes na kontrole a monitorech.Ach,dr. mi oznamil, ze porodu nic nebrani, naprosto vsechno idealni pro porod.Pry se mam nastvat a bude to hned.No,nastvana uz jsem. dlouho a ono nic
Konecne se mi synek probudil, tak jdu uklizet poradne kuchyn, abych mlade vyhnala a nemusela se stydet pred sousedkou, ze mame doma bordel ![]()
Uz bych trasne chtela, ale prijde mi, ze sice dle dr.vse pripraveno, ale mlade se drzi zuby nehty.
@lupto jojo znám byl tam kkdyž jsem byla na pohotovosti celkem mladej a ne az moc sympatickej možná to bylo tím ze byla noc a asi chtěl spát
![]()
@AndreaS92 Na me byl fakt fajn
Ale je pravda, ze mam stesti, ze si na me nikdo nic nedovoli
![]()
Super, že někdo založil tuto diskuzi
termíny mám dva, 31.5 a 12.6 a taky se chystám rodit u apolináře, každopádně jsem otevřená už na 2cm asi týden a od té doby jsem nebyla na kontrole, na kontrolu jdu až v uterý, takže bůh ví na kolik už jsem otevřená teď
… každopádně jsem slyšela, že nadstandart je hodně o ničem, akorát vyhozené peníze a co se týče partnera, tak lepší aby někde vyčkal, než pak přijel pozdě (kamarádce říkali kolik má času at ještě manželovi nevolí a najednou už byla na porodním sále, manžel letěl jak splašená koza a málem porod ani nestihl
)
@AndreaS92 Tak poslusne hlasim-o pul seste prijata k porodu.Ale zatim se nic extra nedeje…
@AndreaS92 Copak se deje?
Jako, me to stve, jsem na tom cekatelaku…nalez maly, ale jako tretirodicku me tu nechali…rano jsem krvacela, tak jsme jeli. Kontrakce mam co 5min, ale slabe a nic moc senedeje…tomu jsem se chtela vyhnout.Obe deti pred tim byly po prasknuti plodovky do tri hodin venku, tohle vubec neznam ![]()
@lupto me nastesti pustili a jak to vypada s tebou? Uz se neco rozjizdi? ![]()
@AndreaS92 Ahoj,ve 14:48 se nam narodil synek Oliver
A teda, uzasna asistentka byla-ucineny andel! Petra Slechtova, a fakt neskutecne uzasny clovek.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.