Zkušenost s pujčkami u bankerat.cz a zonky.cz a P2P portály....

Anonymní
30.7.20 17:11

Zkušenost s pujčkami u bankerat.cz a zonky.cz a P2P portály....

Ahoj,

prosím má někdo zkušenost s pujčkami přes bankerat.cz a nebo zonky.cz a podobné P2P portály?

Zajímá mě to jak z pohledu člověka co si pujčuje, tak z pohledu investora.

Přemýšlím, že bych zkusila pár lidem pujčit. Šlo by o malé částky. Vím, že hodně lidí neplatí a že by to nebyla nějaká velká hitparáda, ale ráda bych nějaký pasivní příjem alespon trošku.

Tak kdyby mě mohl někdo říci kdo má zkušenost jak investor, tak dlužník…klidně i pokud dlužník neplatí atd…

klidně taky anonym :)

ps. prosím já taky radši anonym :)

díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4881
30.7.20 18:52

Pokud si neumíte sehnat informace z lepších zdroj, než je emimino. Tak do toho opravdu nechoďte. A hlavně nevíte ani ty úplný základy, prostě o tom nevíte absolutně nic kromě názvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.20 19:56

@Cenarius

clovek nejak zacit musi :think: :nevim:

nevim jak moc jsou spolehlive zdroje jinde, jsou nejake samozrejme oficialni servery co se timto zabyvaji, ale ptam se proste na osobni zkusenost… nic vic…

• Citovat
  • Nahlásit
1358
1.8.20 16:57

Menší částky nemůžu doporučit. Buď je v tom velké riziko (Bankerat) nebo zanedbatelný výnos (Zonky). Občas se vyskytne zajištěná půjčka na Bondsteru, kam se dají přihazovat malé částky. To zajištění je zásadní, protože drtivá většina dlužníků jsou podvodníci, kteří předem vědí, že chtějí jít do oddlužení. Když se v tom ale člověk zorientuje, tak to je výnosnější a méně pracné, než pronajímání nemovitostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 22:21

@JTom

zanedbatelny vynos je co?

• Citovat
  • Nahlásit
1358
2.8.20 22:31

Do pěti procent.