Zkušenost s shoptik.cz?

Anonymní
5.3.20 15:15

Zkušenost s shoptik.cz?

Zdravím, potřebovala bych poradit ohledně internetové stránky shoptik.cz. Je tady někdo kdo už z ní obědnával a zboží dorazilo vpořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1382
5.3.20 15:24
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit ohledně internetové stránky shoptik.cz. Je tady někdo kdo už z ní obědnával a zboží dorazilo vpořádku?

A přečetla jsi si obchodní podmínky? To dělám vždy pokud uvažuji o nákupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
5.3.20 15:34
@Anonymní píše:

Co je obědnat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.20 15:14

Podvod

Od dubna mám objednané pružinky, zaplacené a doposud je nemám! Často inzerují, že vy prodávají sklady. Zboží neposílají. Je to podvod!! Pozor na ně!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.20 17:45

Podvodníci

Nic, neposílaj a peníze nevrátí, mě už 3× napsali že mě peníze poslali na účet, ale nic mě na účet neposlali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 21:32

Shoptik.cz recenze

Dobrý den, ja jsem objednala několik drobnosti na Shopik.cz, doufala jsem, že mi zboží pošlou aspoň do měsíce. Pak po špatných recenzích, jsem se rozhodla odstoupit od kúpni smlouvy, což docel proběhlo v pořádku, až nato, že mi předem zaplacené peníze nebyly schopní vrátit ani po měsíci. Po urgenci mi konečně byly peníze vráceny na účet, ale zázračně mi po měsíci a půl začali poštou docházet jednotlivě objednané zboží. Měla jsem objednané celkem 12 drobnosti, zatím dorazili 4 v rozmezí 1-2 dny po sobě. První věc jsem vrátila spět, ale teď čekám až mi dorazí ještě dalších 8 věci. No už nikdy nebudu objednávat z tohoto slevového serveru.
:,( :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 09:26

Objednala jsem si ze shoptik.cz…na doručení psali, že mají 15-40 dní…balík mi přišel po 57 dnech…telefoní číslo nenajdete a na emaily vám neodpoví. Zaplatíte vysokou částku (i za poštu) a ani se neobtěžují zamazat částku za kterou to koupili z Číny:////
A na závěr po dlouhém čekání…přišla zásilka roztržená…NEDOPORUČUJ!!!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat