Kde prodat dětské oblečení?

1.3.20 13:54

Kde prodat dětské oblečení?

Holky kde prodáváte věci po dětech? Mám doma opravdu šílené množství oblečení všeho druhu a jelikož dcera rostla a stále roste velice rychle spousta je ve stavu téměř novém tudíž je mi líto vyhodit, ale doma se s tím vším už nějak dusím. Kde prodáváte a cca za jaké ceny?

Například:
zimní péřová bunda ze Zary PC: 1000,–
trička PC: 200,–

Jak účtujete poštovné? Berete ho na sebe nebo k balíčkům? Popř. posíláte někdo přes zásilkovnu?

A poslední dotaz, fotíte a prodáváte po kuse nebo balíčky? Pokud do toho mám investovat svůj čas potřebuji vidět, že to má smysl a prodej jedné věci za měsíc mě neskutečně otráví. Máte někdo tip kde by to šlo rychle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7506
1.3.20 13:56

Darovat potřebným a nebo kamarádkám, popřípadě rodině. Trh je tak přehlcený, že nevěřím, že něco prodáš. Nanejvýš zkusit místní skupinky na FB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3279
1.3.20 13:58

Nema smysl po jednotlivych kusech si myslim. Bazary jsou toho uplne plny. Navic vsechno koupite uplne novy za par kacek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 13:59

Njn, s tím jsem se stále nějak nesmířila. Ono docela zabolí darovat věc za 1000, když je fakt v top stavu. Ale s přehlcením trhu souhlasím. Asi se chci fakt ujistit, že je to neprodejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 14:01

Tak já tedy asi nevím kde nakupujete, ale mě zrovna za pár kaček ty nové nepřijdou. Kvalitní zimní bunda pod tisíc nejde, to samé boty pod 1500 těžko. Rifle od 500 nahoru apod. To mi nepřijde pár kaček a dcera to má na sobě fakt párkrát. Hadry se žmolkama, flíčkama apod. samozřejmě vyhazuju. Ale ty zachovalé vyhodit taky… no ještě počkám jestli mi neporadí nějaký zkušený prodejce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
1.3.20 14:04

@problemova já nabízela miminkovské věci po dětech doslova za hubičku, některé i zadarmo a stejně jsem to nakonec darovala a zbytek povezu do skladu pro pěstouny. Je problém prodat i vybavení po dětech a to mám spoustu věcí téměř nových. Buď to chtějí úplní asociálové za třetinu ceny a nebo se neozve vůbec nikdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 14:06

No je fakt, že jsme se při stěhování potřebovali zbavit velké zánovní ledničky za 3 tisíce i s odvozem, nakonec za 1500 a nikdo se neozval. Což bych třeba nečekala, ale je fakt, že už je to asi hned po koupi bezcenné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
1.3.20 14:07

Dřív jsem prodávala na Mimibazaru, ale trh je fakt přesycený. Občas něco na Market placu nebo v místní skupině FB, ale třeba jen komplet na lyže, helmu, brusle, lyže. Nějaká trika, kalhoty, i když byly drahé, už se prostě neprodají. Značkové věci na děti kupují bohatší lidi a ty koupí nové, těm chudším jsou značky fuk a taky jim radši koupí nové než nošené, třeba v Kiku, Taku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
1.3.20 14:08

FB skupinky, marketplace, místní bazarky, ceny nastavit spíš níže, zimní věci teď asi moc neprodate, to nechat na podzim, teď už jarní prodávat, pokud je to dobrá značka a date to za rozumnou cenu tak se to může prodat; trička, tepláky, mikiny, dát na prodej víc kusů od jedné velikosti a dát množstevní slevu ještě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
1.3.20 14:09

Ono taky dost záleží za kolik to chcete prodat… napr bundu s PC 1000 si za 800 fakt nekoupím… to raději novou třeba ze slev, ale i za 300 (napr lindex). Pošlete co mate, velikost plus ceny prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3227
1.3.20 14:09

Jedine na burzach ale davala jsem min ceny, trika 30,–, kalhoty 50, bundy max za 100. Obcas na lokalni skupine na FB, nebo na swapu, ale ted uz obleceni nechteji ani v charitativnim bazaru. Neposilam, jenom osobni predani. Driv jsem prodavala na Letgo, to uz ale neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
1.3.20 14:10

@problemova abys prodala, tak hodně pod cenu. Jinak se toho nezbavíš. Ale zas lepší než to vyhodit, když je oblečení zachovalé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
1.3.20 14:10

Mimochodem u nás nechtějí oblečení už ani v Klokánku nebo v Azyláku pro matky s dětmi, pořád jim totiž někdo něco vnucuje. Jo a o balíčky oblečení na prodej je zájem fakt nulový. Když už tak nějaké super kousky jednotlivě a skoro zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 14:11

@alialiali Otázka co je značka… většinou Lindex, HM, Zara. Pro nějaký přehled, řekněme 5 tepláky byste dala za kolik? Je třeba 400,– moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17646
1.3.20 14:12

@problemova to neprodas. Co se da prodat je technicke obleceni na lyze, kombinezy, barefoot obuv. Jinak jedina obrana proti prehlceni je ty veci proste nekupovat, kupovat jich mene. My pereme a susime každý den, veci mame minimum a tim vecnym pranim a nosenim nepreziji ani z jednoho ditete na druhe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama