Poradna duly
Jana Čurdová
Ahojky holky jsem tu mezi vámi nová, nevím jak to tu ještě pořádně chodí, proto zkouším touto cestou vás najít
pokud mě mezi vás příjmete ráda bych se seznámila s maminkou,snažilkou či těhulkou a vyměnila si pár rad a zkušeností co se všeho týče
mocinky vám děkuji pokud budete mít zájem ráda vám o sobě něco napíši děkuji a přeji hezký zbytek dne
zdravim
a proč nezajdeš do nějaké diskuse o tom co tě zrovna zajímá
je jich tu opravdu hodně ![]()
Ahojky já se tu ještě moc nevyznám musím se tu nejdříve rozkoukat
děkuji určitě se zkusím někam mrknout ![]()
vyber si diskuzi, která tě zajímá a budeš v uzavřeném okruhu, sem ti napíše leckdo
![]()
lusynda píše:
jsem těhulka33+2 týdny
A já jsem dneska 34+1tt
![]()
lusynda píše:
jsem těhulka33+2 týdny
jéé to je krásný
už se ti to blíží, že?
bude to překvápko.. ? chlapeček či holčička? ![]()
lusynda píše:
Ahojky holky jsem tu mezi vámi nová, nevím jak to tu ještě pořádně chodí, proto zkouším touto cestou vás najítpokud mě mezi vás příjmete ráda bych se seznámila s maminkou,snažilkou či těhulkou a vyměnila si pár rad a zkušeností co se všeho týče
mocinky vám děkuji pokud budete mít zájem ráda vám o sobě něco napíši děkuji a přeji hezký zbytek dne
Ahoj
. A co zkusit diskuzi podle termínu porodu? Ve kterém měsíci máš termín? V září? https://www.emimino.cz/…-2011-58900/
Ano děkuji za typ určitě mrknu je to tu na mě nějaké rychlé
termín porodu mám 6.9.
lusynda píše:
jéé tak to jsme kousek od sebe coparáda a jak to zvládáš
Zvládám to dobře
,ale dost mi bolí záda ( mám skoliozu )
Já mám termín 31.8.a už se těšim až to budu mít za sebou ![]()