Společné těhulkování - TP září 2011

87
21.7.11 13:15

zkušenosti a seznámení s vámi

Ahojky holky jsem tu mezi vámi nová, nevím jak to tu ještě pořádně chodí, proto zkouším touto cestou vás najít :-) pokud mě mezi vás příjmete ráda bych se seznámila s maminkou,snažilkou či těhulkou a vyměnila si pár rad a zkušeností co se všeho týče :-) mocinky vám děkuji pokud budete mít zájem ráda vám o sobě něco napíši děkuji a přeji hezký zbytek dne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1469
21.7.11 13:24

zdravim :mavam: a proč nezajdeš do nějaké diskuse o tom co tě zrovna zajímá :?: je jich tu opravdu hodně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.7.11 13:27

Ahojky já se tu ještě moc nevyznám musím se tu nejdříve rozkoukat :-) děkuji určitě se zkusím někam mrknout :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22589
21.7.11 13:28

ahoj :mavam: to ano… stačí si jen vybrat, ale i takhle to jde :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1469
21.7.11 13:29

A ty jsi těhulka,maminka nebo snažilka :?: :?: :?:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.7.11 13:30

jééjda na mě je to nějaké složité :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.7.11 13:31

jsem těhulka :-) 33+2 týdny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1469
21.7.11 13:31
lusynda píše:
jééjda na mě je to nějaké složité :-)
:?: :?: :?:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
21.7.11 13:31

vyber si diskuzi, která tě zajímá a budeš v uzavřeném okruhu, sem ti napíše leckdo :nevim: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1469
21.7.11 13:31
lusynda píše:
jsem těhulka :-) 33+2 týdny

A já jsem dneska 34+1tt :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22589
21.7.11 13:32
lusynda píše:
jsem těhulka :-) 33+2 týdny

jéé to je krásný :) už se ti to blíží, že? :-) :-P bude to překvápko.. ? chlapeček či holčička? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
21.7.11 13:33
lusynda píše:
Ahojky holky jsem tu mezi vámi nová, nevím jak to tu ještě pořádně chodí, proto zkouším touto cestou vás najít :-) pokud mě mezi vás příjmete ráda bych se seznámila s maminkou,snažilkou či těhulkou a vyměnila si pár rad a zkušeností co se všeho týče :-) mocinky vám děkuji pokud budete mít zájem ráda vám o sobě něco napíši děkuji a přeji hezký zbytek dne

Ahoj :mavam: . A co zkusit diskuzi podle termínu porodu? Ve kterém měsíci máš termín? V září? https://www.emimino.cz/…-2011-58900/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.7.11 13:39

jéé tak to jsme kousek od sebe co :-) paráda a jak to zvládáš :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.7.11 13:40

Ano děkuji za typ určitě mrknu je to tu na mě nějaké rychlé :-) termín porodu mám 6.9.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1469
21.7.11 13:41
lusynda píše:
jéé tak to jsme kousek od sebe co :-) paráda a jak to zvládáš :-)

Zvládám to dobře :lol: ,ale dost mi bolí záda ( mám skoliozu ) :twisted: Já mám termín 31.8.a už se těšim až to budu mít za sebou :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová