Zkušenosti kočárek Camarelo Malaga nebo Garanda

5063
31.1.14 14:05

zkušenosti kočárekek camarelo malaga nebo garanda

Ahoj holky máte někdo doma kočárek garandu nebo malagu? Moc se mi líbí, že má velkou korbičku a je hlavně lehký

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Camarelo Granada?

Přidejte zkušenost s Camarelo Granada
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4441
31.1.14 14:15

Tak to si taky pockam na odpovedi, zalibil se mi Malaga (sevilla), libi se mi ze je i vysoky, coz je pro nas s manzelem super, oba jsme vysoci.. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1485
31.1.14 14:25

Taky mě to zajímá, včera jsem je viděla a super, krásný, jen ani v krámu mi k nim moc nechtěla říct a pořád nabízela Patrony… :-/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5063
1.2.14 19:01

Tak doufám, že se nějaké zkušenosti dočkáme. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
4.2.14 15:02

Budu si pořizovat Malagu a co jsem o tom slyšela a měla možnost se s ním projet, tak je to prý velice dobrý kočárek hlavně pro nás vysoký lidi :mrgreen: Jediné co řeším a nemůžu to nikde pořádně dohledat je váhová kategorie vajíčka. :roll: Někde nacházím 0-11 a jinde zase 0-13kg tak nevím. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5063
4.2.14 15:07

Já jsem našla 0-13 kg ale :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4441
4.2.14 15:39

My mame po prvnim synovi maxi cosi, takze bysme dokoupili jen adaptery.. a narazila jsem na tady na diskuzi o camarelu sevilla, coz je stejny jako malaga, a je dost chvaleny, i tam davaly maminy realny fotky.. ja az potkam u nas pani co ho ma tak ji vyzpovidam :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
La4
20
15.5.14 11:04

My jsme vybrali Malagu a vypadá super! :) Jen hned při cestě z obchodu se nám zdálo, že jedno zadní kolečko o trochu více „klokotá“. Po roztočení jde mírně do osmičky. Kdo máte doma, dělá vám to někomu taky tak? Je to na reklamaci, nebo je to prostě taková kvalita? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4441
15.5.14 12:52

@La4 ja bych to teda reklamovala, kdyz uz neco koupim, chci aby to fungovalo na 100%.. jasne ze treba casem az s nim budete dennodenne jezdit se to muze stat, nam se to u prvniho kocaru stalo asi po roce jezdeni a jen malicko, ale jako nova vec by mela myslim byt v poradku.. brali jste z kamenyho nebo eshopu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
La4
20
15.5.14 13:14

Objednali jsme přes e-shop a vyzvedli v kamenným. Při přebírání jsme se toho bohužel nevšimli, až pak venku po cestě - jeli jsme s kočárkem domů pěšky. Není to tak hrozný, ale jedno kolečko se zkrátka točí méně rovně než druhé. Říkala jsem si, že je to třeba normální, ale zas aby se to nezhoršovalo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4441
21.5.14 15:08

Holky co uz jezdite, muzete mi prosim napsat jak na kocar sedi sitka? Jestli jde dobre i na sportak? My meli prvni kocar dorjan a sitka sla jakztakz na hlubokou korbu, na sportak byla moc mala, tak jestli jste treba dokupovali tu univerzalni?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
648
14.6.14 19:36

Zdravím Vás,
jdu k Vám pro radu. Přišel mi kočár Camarelo a u otáčecích koleček je takový to zarážedlo pro případ, že nechci aby se kolečka otáčely. Když to,,zarážedlo,, otočím směrem ke košíku, tak se mi po pár metrech jízdy zašprajcne o tu plastovou část u kola.Snad mě chápete nevím jak jinak to popsat :-D
Nevíte co s tím?
 Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149
14.6.14 21:59

Jsem to schvalne sla vyzkouset a popravde nejak nechapu co myslis, dyt to zarazedlo se muze pohybovat jen nahoru a dolu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
648
15.6.14 08:22

@Hanka44 To už mi jedna paní psala taky, ale já ho můžu mít vodorovně bud směrem od košíku a nebo ke košíku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
4.7.14 10:30

Camarelo Malaga - sporťák

Ahoj,
uvažuju o koupi Camarelo Malaga.
Nemáte někdo zkušenosti se sportovní verzí? Zda je sportovní korbička posazená dostatečně nízko, aby si do kočárku mohlo dítě samo vylézt?
Moc děkuju ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala