Zkušenosti s Babystyle Oyster 3

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
22.11.19 11:04

Zkušenosti s Babystyle Oyster 3

Dobrý den, mate tu někdo sportovní kočárek Babystyle Oyster 3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
5.1.20 02:13

@Lilly89 ahoj :-) my v roce 2016 koupili BSO 2. Projezdila jsem s ním úžasné tři roky a na Oyster nedám dopustit. Samozdřejmě když vyšla 3 neodolala jsem se kouknout a osahat si ho :D korbička stejná jako u dvojky. Je parádně dlouhá, naše malá byla jak žížala a i tak si tam lebedila do 6tého měsíce. Akorát ten konec jak se zužuje je trošku na houby, ale nic hrozného. Skvěle vychytali mouchy v konstrukci, celé uchycení zpevnili kloubem aby nedocházelo k rozklížení. Do košíku bych ber problémů strcila dalsi dite jak je prostorny :D Co mě tedy uchvátilo nejvíc byla sportovní sedačka. Veskere polohovani a prislusenstvi. Dokonce zvedaci operka hlavy 8o jak jsem psala, mame vysoke dite a rozhodne by me tahle funkce potesila. Jedine malinkate minus u spostovni sedacky bych pripsala, ze dite sedi na pasu pro otaceni sedacky. Takze musi bud ven nebo das ruku pod zadek. Bylo mi vysvetleno ze z bezpecnostnich duvodu aby ti dite nevypadlo z ruky se otacet kdyz je dite v ni nesmi. Realita byla takova ze kdyz mala usla otocila jsem si ji k sobe a polozila aby na ni nefoukalo a kdyz se vzbudila sup s ni po smeru jizdy aby videla. Ale rikam ruku pod zadek a asi to pujde taky. Jinak na jizdni vlastnosti si stezovat nemuzu, ale bydleli jsme v Anglii ve meste. Mestsky teren zvladnul, do poradneho terenu uz nevim no :nevim: :think: Snad jsem trosku pomohla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat