Zkušenosti s Babystyle Oyster 3

16
22.11.19 11:04

Zkušenosti s Babystyle Oyster 3

Dobrý den, mate tu někdo sportovní kočárek Babystyle Oyster 3?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
523
5.1.20 02:13

@Lilly89 ahoj :-) my v roce 2016 koupili BSO 2. Projezdila jsem s ním úžasné tři roky a na Oyster nedám dopustit. Samozdřejmě když vyšla 3 neodolala jsem se kouknout a osahat si ho :D korbička stejná jako u dvojky. Je parádně dlouhá, naše malá byla jak žížala a i tak si tam lebedila do 6tého měsíce. Akorát ten konec jak se zužuje je trošku na houby, ale nic hrozného. Skvěle vychytali mouchy v konstrukci, celé uchycení zpevnili kloubem aby nedocházelo k rozklížení. Do košíku bych ber problémů strcila dalsi dite jak je prostorny :D Co mě tedy uchvátilo nejvíc byla sportovní sedačka. Veskere polohovani a prislusenstvi. Dokonce zvedaci operka hlavy 8o jak jsem psala, mame vysoke dite a rozhodne by me tahle funkce potesila. Jedine malinkate minus u spostovni sedacky bych pripsala, ze dite sedi na pasu pro otaceni sedacky. Takze musi bud ven nebo das ruku pod zadek. Bylo mi vysvetleno ze z bezpecnostnich duvodu aby ti dite nevypadlo z ruky se otacet kdyz je dite v ni nesmi. Realita byla takova ze kdyz mala usla otocila jsem si ji k sobe a polozila aby na ni nefoukalo a kdyz se vzbudila sup s ni po smeru jizdy aby videla. Ale rikam ruku pod zadek a asi to pujde taky. Jinak na jizdni vlastnosti si stezovat nemuzu, ale bydleli jsme v Anglii ve meste. Mestsky teren zvladnul, do poradneho terenu uz nevim no :nevim: :think: Snad jsem trosku pomohla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala