Reklama

Zkušenosti s ioffer.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anano
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 16:42
Zkušenosti s ioffer.com

Ahoj holky máte některá zkušenosti s ioffer.com ? Objednala jsem si věci, ale zadala jsem omylem starou adresu a nemůžu přijít na to jak ji změnit. Nejde mi ani stornovat objednavka tak nevím co s tím. Kdyby to nebylo xxx km daleko nebyl by problem zajet na tamní poštu… :zed:

Reklama

Reakce:

DenisaSvecova
Kecalka 136 příspěvků 06.04.18 03:06

Já bych zkusila napsat zprávu prodejci :think: a jinak zeptám se, platila jste nákup debitní kartou, nebo přes Paypal?

Anano
Povídálka 12 příspěvků 06.04.18 09:05
@DenisaSvecova píše:
Já bych zkusila napsat zprávu prodejci :think: a jinak zeptám se, platila jste nákup debitní kartou, nebo přes Paypal?

Platila jsem kartou. Na poště jsem si nechala posílat vše ze staré adresy na novou, ale pořád nic nepřišlo. Psali, že doba doručení je 15-20 dni.. no už čekám měsíc a půl a stále nic..

DenisaSvecova
Kecalka 136 příspěvků 13.04.18 01:54

,,Platba kartou'' tak to je dobrá zpráva, že už to zase funguje a banky odblokovaly platby :zed:
jinak nezoufejte, mě tenkrát taky šel balíček zhruba dva měsíce. Pokuď měl prodejce aspoň 500 recenzí, tak bych neměla strach.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama