Zkušenosti s ioffer.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anano
Povídálka 12 příspěvků 05.03.18 16:42
Zkušenosti s ioffer.com

Ahoj holky máte některá zkušenosti s ioffer.com ? Objednala jsem si věci, ale zadala jsem omylem starou adresu a nemůžu přijít na to jak ji změnit. Nejde mi ani stornovat objednavka tak nevím co s tím. Kdyby to nebylo xxx km daleko nebyl by problem zajet na tamní poštu… :zed:

Reklama

Reakce:

DenisaSvecova
Kecalka 134 příspěvků 06.04.18 03:06

Já bych zkusila napsat zprávu prodejci :think: a jinak zeptám se, platila jste nákup debitní kartou, nebo přes Paypal?

Anano
Povídálka 12 příspěvků 06.04.18 09:05
@DenisaSvecova píše:
Já bych zkusila napsat zprávu prodejci :think: a jinak zeptám se, platila jste nákup debitní kartou, nebo přes Paypal?

Platila jsem kartou. Na poště jsem si nechala posílat vše ze staré adresy na novou, ale pořád nic nepřišlo. Psali, že doba doručení je 15-20 dni.. no už čekám měsíc a půl a stále nic..

DenisaSvecova
Kecalka 134 příspěvků 13.04.18 01:54

,,Platba kartou'' tak to je dobrá zpráva, že už to zase funguje a banky odblokovaly platby :zed:
jinak nezoufejte, mě tenkrát taky šel balíček zhruba dva měsíce. Pokuď měl prodejce aspoň 500 recenzí, tak bych neměla strach.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama