Zkušenosti s kočárkem Mamas & Papas Armadillo

12
16.2.15 13:56

Zkušenosti s kočárkem Mamas & Papas Armadillo

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárkem Mamas & Papas Armadillo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
18.3.15 21:14

Dámy, tak dnes dorazilo Armadillo v modré barvě domů a jsme opravdu spokojení :palec: Chlapeček bude mít v červnu dva roky a vejde se tam i s rezervou. Délku ležení má skoro metr :) Je fakt stabilní, jen, co jsme jej vybalili, tak malý v něm poskakoval a ač jsem ho už chytala, tak se nepřevrátil :) Malému je pohodlný, má velký koš a stříška je taky dostatečně dlouhá a má kšilt :potlesk: je k němu originál pláštěnka. Jsme nadšení všichni, já, malý i manžel. Byla to dobrá volba :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala