zkušenosti s Lady Q

451
31.10.06 17:33

zkušenosti s Lady Q

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s mikroskopem Lady Q? Já jsem si ho dnes koupila a hned testovala a nic tam nevidím , jen mi svítí do očí a nic :roll: Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
31.10.06 19:40

Ahoj,

tak já jsem ho v době snažení také používala.

Ráno po probuzení jsem důkladně olízla sklíčko a poté nechala cca 10 min schnout. Když byla ovu byly kapradinky, když nebyla oblázky. Přesně podle těch obrázků v návodu.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
31.10.06 20:01

Tak tohle by mne taky zajimalo, ikdyz do leta spis kvuli „oblazkum“. Fakt to funguje? Kde se to da koupit?

Diky
Sarach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
31.10.06 20:31

Já jsem to koupila v Makru, ale myslím, že by to měli mít i normálně v domácích potřebách (měli to u tlakoměrů) nebo možná ve zdrav. potřebách.
Ovšem já zas tak spokojená nebyla. Měla jsem pocit, že se mi pořád ukazuje to samé. Pravda, v době předpokládané ovu to bylo hustší, ale rozhodně jsem se na to nespoléhala. Spíš jsem to koupila ze zvědavosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
31.10.06 23:27

a kolik to stoji? Dik

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
1.11.06 07:30

Ahojky, taky jsem si jeden pořídila, ale zklamání asi jo u Meduzy. :? taky mi to více méně ukazovalo pořád to stejné…spolehnout se na to určitě nedá…teda alespoň v mém případě..pa Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
1.11.06 08:58

SARACH - já už si přesně nevzpomínám,ale bylo to něco přes 500 Kč.
Myslím, že se dělají i levnější.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
1.11.06 09:40

Já to koupila taky za necelých 500,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
1.11.06 14:02

já ho koupila přes internet asi za 180kč. Teda, zařizovala to kámoška, tak nevím podrobnosti, já se s ní jen vezla. Možná to byl jiný typ, nevím, ale jí fungoval, naplánovala takto i chlapečka. Já se léčím pro neplodnost, takže jsem dost pod umělýma hormonama, ale také to cosi ukazovalo. Obrázky byly dvojího typu. Možná by bylo dobré nechat to tam zasychat třeba i 2hodiny. Průběžně se na to chodit dívat, jak se to mění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
1.11.06 14:04

Holky, ja mam Meopta Lady tester uz asi 6 let a vzdy ukazoval OVU

a Stal vtedy asi 120SK

Nechapu, jak za tech par let podrazel.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
1.11.06 16:12

Já jsem si ho objednala na netu. Stál mě 579 i s poštovným. Dnes ráno se mi to taky ukázalo , takže to fakt funguje :D jen se těším na ty kapradinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama