Zkušenosti s letní zavinovačkou

72
27.1.16 20:25

zkušenosti s letní zavinovačkou

Dobrý večer maminky, jsem máma dvou dětí - zimních. Čekáme na červenec třetí a vůbec si nevím rady, co pořídit! Jestli budou taková vedra, co loni… Můžete mi přibližně napsat, kolik čeho? Budou vedra, takže asi bude převážně nahaté, ale naše hrozně blinkaly takže asi něco na sebe bude potřebovat. Navíc jsem zvyklá zavinovat a děti se v tom cítí líp. Našla jsem letní zavinovačku. Kamarádka říkala, že svoje holky do ní teda nedávala. že měly hned potničky atd. Tak vůbec nevím, jestli ji vůbec pořizovat. Říkala jsem si, že by bylo jen v plínce a zavinovačce, bylo by mu snad tak dobře? Co myslíte? Jak jste to dělaly vy? Moc děkuju za komentáře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
27.1.16 20:35

Prvni je letni, narozen v nejvetsich vedrech v poslednim desetileti :lol:
na nejvetsi vedra byly uzasne „retro“ platene kosilky, ovsem sehnat je to je neco… jinak podle me pokud neni opravdu k zalknuti, tak novorozenec nema byt nahaty, muj maly mel studene rucicky i kdyz bylo teplo.
letni zavinovacku bych jednu klidne poridila, kdyz tak s ni budes jen podkladat, ony se hodi vzdycky, i kdyby nebylo dite zavinovaci.
jesta na leto byla uzasna hackovana deka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
27.1.16 20:48

Tak kamarádka měla letní a nechávala ho nahatého venku v kočárku ve stínu, na jednorázový přebalovací podložce a byl v pohodě :mrgreen: ale jako tu zavinovačku klidně, hlavně jestli v létě pojedete na chatu nebo třeba máte doma klimošku nebo tak, tak na večer se to hodí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
27.1.16 20:52

Tak mě radili péřovou zavinovačku, ale tu roztáhneš a malýho do toho položíš, on se do toho propadne jako do obláčku a je mu fajn, už nezavinuješ. Prý v létě to peří takto chladí. Pokud chceš vyloženě zavinout zavinout, tak bambusová plínová zavinovačka, ta by si měla poradit s termoregulací, mají tady http://www.branakdetem.cz/…vezdicky.htm Je to teda můj typ, mám zimní mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
27.1.16 20:55

@nexxita Starší dcera je v červnu, vedra začala, když jí bylo cca 14 dní. Měla maximálně lehké bodýčko s krátkým rukávem, spíš tričko nebo tílko. A to když bylo ještě „rozumně“. V těch úplně největších vedrech (ne takových jako loni) byla úplně nahatá, dokonce i bez plínky a často jsme i chladili. Nedovedu si představit ji ještě do něčeho balit 8o Každopádně potničky měla i tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
27.1.16 21:05

Jo a nebo taky může měsíc v kuse pršet, jak to bylo dva, tři??? roky dozadu a pak babo raď, co máš koupit… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
27.1.16 21:21

Já nějaký zavinovačky mám po dětech, mám i klasický, i ty rychlozavinovačky, který jsou podle mě na prd! Ale ty si aspoň můžu dát třeba do kočáru jako podložku, aby na něčem leželo. My klimačku nemáme, chatu taky ne. Jsme na vesnici a ve vedrech jsem s dětma teda zavřená doma, zatažený závěsy, zavřený okna… Loni jsme měly doma 27stupňů! To bych to dítě nechala taky asi nahatý a bez plínky a párkrát osprchovala v chladnější vodě. Ale jestli nebudou takový vedra tak by ta letní zavinovačka asi šla, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama