Reklama

Zkušenosti s prací u Leo Express

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 06:43
Zkušenosti s prací u Leo Express

Ahoj,

nemáte některá zkušenosti s prací u Leo Express? Plat, podmínky, atmosféra na pracovišti, vedení… atd. Mám právě kamarádku, která mi říkala, že většina lidí z LE odchází do RJ, což mi teda moc pravděpodobné nepřijde, ale chci se ujistit, než pošlu životopis. :)

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 13.02.18 07:05

@XmTA segra i bracha tam delali a oba utekli :) teda kancelar…

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 07:11
@Tarjei píše:

Já právě uvažuji o práci Steward instruktor, což je částečně taky kancelářská práce :nevim:

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 12:13
@Tarjei píše:

A plat náhodou nevíte?

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 13.02.18 12:15

@XmTA to uz je par let, vim ze to vcelku uslo…ale z obou tam delali devecky pro vsechno..

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 13:44
@Tarjei píše:
@XmTA to uz je par let, vim ze to vcelku uslo…ale z obou tam delali devecky pro vsechno..

Tak na to jsem zvyklý :D :D :D jde mi spíše o to, abych nebyl z něčeho překvapen. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >