Zkušenosti s prací u Leo Express

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 06:43
Zkušenosti s prací u Leo Express

Ahoj,

nemáte některá zkušenosti s prací u Leo Express? Plat, podmínky, atmosféra na pracovišti, vedení… atd. Mám právě kamarádku, která mi říkala, že většina lidí z LE odchází do RJ, což mi teda moc pravděpodobné nepřijde, ale chci se ujistit, než pošlu životopis. :)

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 13.02.18 07:05

@XmTA segra i bracha tam delali a oba utekli :) teda kancelar…

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 07:11
@Tarjei píše:

Já právě uvažuji o práci Steward instruktor, což je částečně taky kancelářská práce :nevim:

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 12:13
@Tarjei píše:

A plat náhodou nevíte?

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 13.02.18 12:15

@XmTA to uz je par let, vim ze to vcelku uslo…ale z obou tam delali devecky pro vsechno..

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 13:44
@Tarjei píše:
@XmTA to uz je par let, vim ze to vcelku uslo…ale z obou tam delali devecky pro vsechno..

Tak na to jsem zvyklý :D :D :D jde mi spíše o to, abych nebyl z něčeho překvapen. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >