Zkušenosti s přístrojem Plexr?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
1.12.21 11:35

Zkušenosti s přístrojem Plexr?

Ahoj všem, chci se optat, jestli už tady má někdo zkušenosti s operaci očních víček a okolí tímto přístrojem? Plexr by měl být skoro zázrak podle info na netu.. Ale byla bych ráda, kdyby mi někdo napsal osobní zkušenost, děkuji :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
1.12.21 12:06

Ahoj, byla jsem zrovna včera. Dělali mi vrchní víčka. Hodinu jsem měla anestetikum. Myslela jsem, ze to nebude bolet a pálilo to teda dost :) na výsledek jsem zvedava, dnes mám oci otekly jak blazen 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
1.12.21 12:08

Jeee super diskuse. Já už o tom přemýšlím tak dva roky, ale pořád jsem si říkala, že Bůh ví, co to je za výmysl :D.

Můžu se zeptat, kolik horní víčka stály a jak dlouho to trvalo?

A v jakém městě či klinice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
1.12.21 13:51

Taky jsem o tom premyslela dlouho. Na řezání mi přišlo ještě brzo, ale jedno víčko už jsem měla fakt hodně povisly. Byla jsme v Táboře, mají teď akci za horní víčka 3500

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
1.12.21 14:01

No, za mě ne, být Vámi, přidám se do fb skupiny Blefaroplastika a tam se plexr řeší dost.
Většinou negativní recenze v tom smyslu, že plexr nemá takový efekt, jako chirurgický zákrok, na kterém jsem já osobně byla 14 dní zpátky a zatím spokojenost.
Mohu se zeptat na cenu? ;)

Ale prý je plexr fajn na pleť, když začíná povadat, jen ty víčka bych jím asi neřešila.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.12.21 07:02
@Elektra píše:
Ahoj, byla jsem zrovna včera. Dělali mi vrchní víčka. Hodinu jsem měla anestetikum. Myslela jsem, ze to nebude bolet a pálilo to teda dost :) na výsledek jsem zvedava, dnes mám oci otekly jak blazen 😀

Ahoj, tak se prosím co nejdrive pochlub, jak to dopadlo 🙏 já bohužel nemůžu podstupovat nic v narkoze, takže jsem strašně omezena 😔 a tohle vypadá, jako geniální volba!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.12.21 11:16
@Zwetta píše:
No, za mě ne, být Vámi, přidám se do fb skupiny Blefaroplastika a tam se plexr řeší dost.
Většinou negativní recenze v tom smyslu, že plexr nemá takový efekt, jako chirurgický zákrok, na kterém jsem já osobně byla 14 dní zpátky a zatím spokojenost.
Mohu se zeptat na cenu? ;)Ale prý je plexr fajn na pleť, když začíná povadat, jen ty víčka bych jím asi neřešila.. :think:

Oni to, ale i píši, že je to menší účinek, než při klasické operaci.. Je to spíše predstupen, když ještě není přebytek kůže tak velký :wink:a že spousta lidí má nereálná očekávání..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
2.12.21 12:28
@Hoffma píše:
Oni to, ale i píši, že je to menší účinek, než při klasické operaci.. Je to spíše predstupen, když ještě není přebytek kůže tak velký :wink:a že spousta lidí má nereálná očekávání..

a kolik teda stojí horní víčka plexrem? Nevím no, přijde mi asi logičtější jít už rovnou na víc fungující zákrok, když mám teda pocit, že už ho potřebuju.. :nevim: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat