Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Nemáte někdo zkušenosti s touto RK? Ať už pozitivní nebo negativní ![]()
Mam a uprimne dost negativni. Sice bydlime, ale co s tim bylo za story bylo opravdu neskutecne. Obrovska nezodpovednost a neprofesionalita. Vice ti poslu do zprav, nechci to tu rozebirat do podrobna