Zkušenosti www.uspavač.cz

2383
26.6.13 10:41

zkušenosti www.uspavač.cz

Ahoj maminky,
dnes ráno jsem pustila vysavač a mladej tak rychle usnul že jsem z toho byla paf 8o, vážně by mě nenapadlo že to může tak efektivně fungovat a tak rychle. Tak jsem narazila na stránky Uspavač. cz a jsem vděčná, že nám malej usíná bez srdcervoucího řevu :,(.
O co mi jde? Máte některá zkušenost a nedošlo u vašich miminek k návyku? Nerada bych kdyby syn usínal jen za pomocí této metody, jen sem si tím ulehčila práci a zatím nemám nervy na ESTIVILLOVU metodu kontrolovaného pláče, na to mi Nic příjde ještě moc maličký :? a hlavně proto, že příčinou buzení a nespinkání jsou většinou prdíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24620
26.6.13 10:53

Jako myslíš, že by do školky s sebou nosil na spaní po o vysavač nebo noťas s wifinou :mrgreen:
Je úplně pidimiminko, snaž se mu dopřát takové podmínky, jaké mu dělají dobře.
(A zároveň tebe neohrožujou na zdraví nebo tak…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.6.13 10:53

Ahoj, já jsem taky dceru nějakou chvíli uspávala u vysavače nebo jsem si stáhla bílý šum do počítače. a když jsem jí zavinula pustila šum tak hned se uklidnila a usnula. návyk si žádný nevytvořila, za nějakou dobu už šum k usínání nepotřebovala. Kniha od Harvey Karp Nejštastnější miminko v okolí tam popisuje proč šum a zavinutí tak pomáhá, myslím že se dá dohledat i na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24620
26.6.13 10:54

Jo a Estivill NEJDŘÍV od 6 měsíců… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ily
458

Ja vyuzivam kdyz je malej protivnej, neumi usnout nebo place a nespi. Pouzivam sprchu, taky je vzdy hned tuhy, zadnou zavislost nema, pouzivam ale fakt kdyz uz nevim co, takze nejaky zvyk myslim nehrozi.. Eastvilla jsem praktikovala tyden, bylo to lepsi, po vyrvani usnul vycerpanim, pak onemocnel a vse se vratilo zpet, no a znova uz jsem Eastvilla nezkousela a ani nebudu. Deti placou kdyz jim neco je, maminka jsem abych utisla.. Takze bud pochovam a za chvili spi nebo pustim sprchu.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466

Estivil je od půl roku (nevím jak máš malé miminko). Návyk nevznikne, neboj, na dceru už to moc nefunguje (4m) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
26.6.13 10:56

Já když jsem zkoušela malýmu pustit ten uspavač, byl strašně zvědavej, co to je a odkud to jde, takže bylo po ležení. Na puštěnej vysavač zírá nebo po něm rovnou leze, ale že by ho to uspalo… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9986
26.6.13 10:58

Používáme od příchodu z porodnice - na usnutí jen někdy ale na uklidnění nějakého hysterického řevu „bez důvodu“ to funguje :) Na usnutí se snažím šum nepoužívat jelikož když se pak vypnul tak se Niky vzbudil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9986
26.6.13 10:59

@ncc1701 Myslím, že nejlépe to funguje tak ty 3 měsíce od narození.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
26.6.13 11:07
@Almira-Alm píše:
@ncc1701 Myslím, že nejlépe to funguje tak ty 3 měsíce od narození.. :think:

to u nás právě nefungovalo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
26.6.13 11:10

U nás se teda šumí od narození :lol: Ale teď ani ne snad kvůli spánku ale máme 1+1 a máme strach, že malého vzbudíme když si povídáme :) My jsme si na to s manželem zvykli, takže mu klidně budu šumět do 18 let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
26.6.13 11:14

Tak je mi jasné že u toho nebude usínat věčně :lol: snad, spíše mě zajímalo jestli pak mimča usnula v kočárku i bez těchto zvuku apod. ;) a to jsem nevěděla že Eastvill až od půl roku, známá takto učila totiž mimčo už ve dvou měsících :roll: tak to asi nebylo dobře, já na to nebudu mít nervy ani v tom půlroce.
@emimisek také malého uspávám jak se dá, na míčí v kočárku… jenže ho probudí každý prdík a ještě ze spaní rozhazuje ručičkama a to ho často také poleká a probudí, tak abych nemusela skákat celej den na míči tak se mi zamlouvá to usínání u bílého šumu, jinak bych asi ani neuvařila :roll:

je to masáž když je celej den vzhuru a každej v okolí mi tvrdí jak je něco špatně že má tak malé (1 měsíc) miminko skoro pořád spinkat, ať mi políbí… taky z toho nejsem odvařená :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
26.6.13 11:18
@lazy_cat píše:
U nás se teda šumí od narození :lol: Ale teď ani ne snad kvůli spánku ale máme 1+1 a máme strach, že malého vzbudíme když si povídáme :) My jsme si na to s manželem zvykli, takže mu klidně budu šumět do 18 let :mrgreen:

Taky bydlíme v 1+1 a ještě u hlavního tahu z Ústí na Vary a malej nám zase neusne, když je ticho :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
26.6.13 11:19

My taky šuměli, naše malá teda řvala hrozně, někdy i 5 hodin před spaním, pak jsem právě koupila tu knížku Nejšťastnejší miminko, začla napevno zavinovat a pouštět fén, ten šum ale brzy přestala potřebovat a ve třech měsících přestala potřebovat i to zavinování, za to se díky tomu naučila krásně spát sama v postýlce a vydrželo jí to dodnes (15 měsíců), prstě jí přes den i večer hodim do postýlky, dám pusu a jdu, usne hezky sama… :) no ale když jsme jí fénovali, tak jsme si taky říkali, že až si v osmnácti bude chtít vyfoukat vlasy aby u toho neusnula :think: :lol: ale né neboj, děti když jsou v břiše, tak maji šum 24 hodin v kuse, tak i kdybys pouštěla vysavač 15 hodin denně, tak pořád ty dávky šumu snižuješ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9986
26.6.13 11:22

@nicolle24 Být tebou tak se vykašlu na uspávání na míči nebo budeš nešťastná.. Ručičky mu zavinuj ať se jimi nebudí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat