Zlomená čelist

126
5.11.11 20:51

Zlomená čelist

chci s zeptat, máte někdo zkušenost se zlomeninou dolní čelisti? Mám jí totiž zlomenou a sdrátovanou, prý tak na tři týdny určitě. Boleli vás taky tak zuby? A zvykly si nebo budou bolet takhle celou dobu? Pak se prý asi dost zhubne, jak člověk nemůže moc jíst. a hlavně mám osmi měsíční mimi, takže mlíka taky moc nemám, doufám, že ho neztratím. Pak mám furt debku s toho jak to nemůžu otevřít :cry: mám mít kleste abych to kdyztak presmikla, kdyby se mi chtelo treba zvracet, hrozny pocit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7192
5.11.11 21:00

Kamarádka to měla na střední, přesně jak píšeš, dost při tom zhubla a měla u sebe nosit kleště. Ona měla teda i ty zuby nějaký polámaný (omdlela a spadla bradou přímo na betonovou podlahu), takže ji to určitě bolelo. Jedla hlavně brčkem - jogurty, přesnídávky. S kojením je to nemilý, zkus pít meltu (caro) a hlavně častěji přikládat, protože čím je větší poptávka, tím je větší nabídka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
5.11.11 21:01

Ahoj,
je možné, že Tě bolí spíš dásně( jak jsou tam prorvané ty dráty kolem zubů- tahle dlaha není k dásním moc šetrná)
Pokud bys měla problém s příjmem potravy, zkus koupit v lékárně Nutridrink.

Ještě je dobré používat po dobu dlahy Corsodyl na výplachy- snižuje tvorbu zubního plaku( vzhledem k tomu, že kartáčkem můžeš nyní čistit jen vnější stranu zubů)

Nevím kde máš lomnou linii, ale pokud vede lůžkem nějakého zubu, je možné že při odstraňování dlahy vypadne (jako studentce se mi to stalo a prý je to běžné)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
5.11.11 21:45

JO ja,ve 14 :think: Sankovala jsem a narazila hlavou do kovoveho sloupu a mela zdratovanou celist puvodne na tri tydny,v konecne fazi dva mesice a za pulrok zase :roll:
Dratovani nebolelo,vytahovani zarostlych dratu ano.A ja si ty draty tak umela rozhybat,ze jsem si pak cpala do zdratovane h…y i Studenstkou pecet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Preju,at mas brzy klid 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
7.11.11 18:14

Tak to jsi dobrá:-)), jo ty se mi trochu povolily, ale fakt jen trošičku:-). Ty drinky jsem si koupila… měla jsem asi i trochu otřes mozku, tak se mi točí i hlava, dostala jsem totiž 4metrovým prknem,máme koně a on se rozhodl jít přez ohradu a to prkno mě sejmulo, neboli kláda:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jouseph
14.4.13 14:18

Tak já měl jak už to celou hubu zdrátovanou při zlomenině na levé části čelisti a ktomu ještě naštíplé, tak teď mám zlomeninu celisti na druhé straně, ale doktom mi to zdratoval Yviho Kličkama, je to peklo, minule jsem zhubl 7 kilo a draty byli po dobu 4tydnu, ted to mam taky plánovany na 4 tydny akorad pozor ty draty jsou hodne nešetrny k zubům udělá se na nich povlak ktery jde spatně dolu. Jinak dásně bolí zuby ne… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
12
22.7.19 14:12

Dobrý den. Zatím mi nejde vložit moje vlastní téma, jsem tu nová a tak se ptám tady :). Mněla jsem takový menší úraz a od té doby mně bolí čelist a levá tvář. Nikde nemám modřínu ani otok jen to dost bolí :(. Je možnost abych mněla třeba nalomenou nebo naraženou spodní čelist když nemam otok ani modřínu? Zbytečně se mi nechce na rentgen a nechat se ozařovat když třeba jen zbytečně plaším. Moc děkuji za odpověďi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama