Žlutý jazyk

Anonymní
9.12.20 08:13

Žlutý jazyk a doktor

Dobrý den, chci se poradit s nepříjemnou situaci.. už 3 týdny mam žlutý jazyk, vždy rano nebo odpoledne se to zlepší a je to malinko ale občas je to hodně zase a večer vždy. Začala jsem si vic jazyk čistit a ráno vždy nic občas jen lehce. Ale odpoledne to zase naskočí. Na internetu jsem dočetla ze se s tím k doktotovi nechodí. Ale 3 dny zpátky me začala špička jazyka palet jako kdybych se popalila od čaje ( nevím jestli to není tím že moc jazyk čistím) začínám mít docela strach. Děkuji za jakékoliv zkušenosti a jestli mam něco zkusit, koupit a nebo opravdu s tím zajít k doktorovi. Děkuji za jakékoliv zprávy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
9.12.20 08:22

Nejis ted neceho vic nez obvykle? Nejake leky nebereš? Spatne ti nebyva? Žlutý jazyk byva nejcasteji pri nejakem problemu s travenim :think: muzes vyzkouset si koupit laktobacily a nedrhnout ten jazyk jak o zivot, at si ho moc nerozdrbes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 08:29

@Kriss Tina nene, první jsem myslela ze to mam z coli, ale už ty 3 týdny píšu jen vodu nebo magnesii, je pravda ze jím vic sladkého jídla teď ale ne nijak zas moc jak kdy jindy. A špatně mi není je občas bývám často nafoukla. Ale to jsem bývalá I kdysi a neměla žlutý jazyk

• Citovat
  • Nahlásit
1418
9.12.20 08:31

Nejspis Horkost v zaludku, cinska medicina s timto dobre umi pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 08:44

Občas mi přijde ze mi jdou často posledni dobou žaludeční šťávy do krku. Muze to byt take z toho???

• Citovat
  • Nahlásit
576
9.12.20 09:18

Ja mám zánět žaludku, první projevy byli na jazyku ale ne žluté, spíš bílé, až jsem myslela že tam mám kvasinky… Možná lehce do žluta ano přímo žluté ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 09:23

@Lathi mam taky bílé do toho, a jak jste ještě poznala ze mate zánět žaludku?

• Citovat
  • Nahlásit
576
9.12.20 10:00
@Anonymní píše:
@Lathi mam taky bílé do toho, a jak jste ještě poznala ze mate zánět žaludku?

Měla jsem ještě jiné zdravotní problémy, ale hlavně mě často pálil krk, občas trochu pálení záhy ale nic hrozného, ale ten krk mě. bolel, občas mi přišlo i že mám jazyk trochu nateklý, byla jsem na ORL na sterech a tam mi nic nenašli a řekli ať jdu ještě na gastro, tam mi udělali vyšetření před hadičku a tím mi to potvrdili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2788
9.12.20 13:44

Proč by se s tím nechodilo k lékaři? 8o
Může to být od žaludku, reflux atd. Tam pomůže právě ten doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat