Zmatek z výsledku tripple testů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1096
22.6.11 09:59
jadviga píše:
Mám za sebou I. trimestrální screening, ve kterém byl výsledek negativní a rizika vyšší než 1 z 1200(to bylo nejnižší vzhledem k věku).
Potom jsem byla poslána na tripple testy - výsledek negativní a rizika down syndrom 1 z 29000, ten druhý 1 z 1400 a vzhledem k věku 1 z 1200 pod tím je napsáno, že jsou hodnoty AFP vyšší a že je možno zvážit AMC a kontorlní UZ.
Jsem z toho zmatená, protože mi to přijde jako pomatenost.??? Napíšu negativní, takové vysoké hodnoty- rizika a pod to zvážit AMC.
Můj mudr. mi říkal, že je to OK a že by mě na amc nehnal. Jenže zítra mě čeká velký UZ v gennetu a nevím, jestli mě tam nahlodají ještě víc.
Na amc jsem byla v prvním těhu, jsem rh - a teď z toho mám vítr. U prvního to není takový jako u druhýho - asi.
Odborníka zde asi nenajdu. to je mi jasný, a jakmile mě pošlou na amc, tak neodmítnu, ale přijde mi to postavený na hlavu.

víš jak vypadá vysoké riziko dawna? u mě loni 1:5

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14546
22.6.11 10:03

dian - já nemám vysoké riziko na downa, ale vyšší hodnotu afp - rozštěpy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17629
22.6.11 10:03
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
Mám za sebou I. trimestrální screening, ve kterém byl výsledek negativní a rizika vyšší než 1 z 1200(to bylo nejnižší vzhledem k věku).
Potom jsem byla poslána na tripple testy - výsledek negativní a rizika down syndrom 1 z 29000, ten druhý 1 z 1400 a vzhledem k věku 1 z 1200 pod tím je napsáno, že jsou hodnoty AFP vyšší a že je možno zvážit AMC a kontorlní UZ.
Jsem z toho zmatená, protože mi to přijde jako pomatenost.??? Napíšu negativní, takové vysoké hodnoty- rizika a pod to zvážit AMC.
Můj mudr. mi říkal, že je to OK a že by mě na amc nehnal. Jenže zítra mě čeká velký UZ v gennetu a nevím, jestli mě tam nahlodají ještě víc.
Na amc jsem byla v prvním těhu, jsem rh - a teď z toho mám vítr. U prvního to není takový jako u druhýho - asi.
Odborníka zde asi nenajdu. to je mi jasný, a jakmile mě pošlou na amc, tak neodmítnu, ale přijde mi to postavený na hlavu.
víš jak vypadá vysoké riziko dawna? u mě loni 1:5

a jak to dopadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
22.6.11 10:43
jadviga píše:
dian - já nemám vysoké riziko na downa, ale vyšší hodnotu afp - rozštěpy

odkud jsi? je u vás specialista na genetický utz? mazala bych nejdřív tam a až potom na plodovku…ale já byla na obojím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
22.6.11 10:43
Saroya píše:
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
Mám za sebou I. trimestrální screening, ve kterém byl výsledek negativní a rizika vyšší než 1 z 1200(to bylo nejnižší vzhledem k věku).
Potom jsem byla poslána na tripple testy - výsledek negativní a rizika down syndrom 1 z 29000, ten druhý 1 z 1400 a vzhledem k věku 1 z 1200 pod tím je napsáno, že jsou hodnoty AFP vyšší a že je možno zvážit AMC a kontorlní UZ.
Jsem z toho zmatená, protože mi to přijde jako pomatenost.??? Napíšu negativní, takové vysoké hodnoty- rizika a pod to zvážit AMC.
Můj mudr. mi říkal, že je to OK a že by mě na amc nehnal. Jenže zítra mě čeká velký UZ v gennetu a nevím, jestli mě tam nahlodají ještě víc.
Na amc jsem byla v prvním těhu, jsem rh - a teď z toho mám vítr. U prvního to není takový jako u druhýho - asi.
Odborníka zde asi nenajdu. to je mi jasný, a jakmile mě pošlou na amc, tak neodmítnu, ale přijde mi to postavený na hlavu.
víš jak vypadá vysoké riziko dawna? u mě loni 1:5
a jak to dopadlo?

UPT ve 24.tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14546
22.6.11 10:45
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
dian - já nemám vysoké riziko na downa, ale vyšší hodnotu afp - rozštěpy
odkud jsi? je u vás specialista na genetický utz? mazala bych nejdřív tam a až potom na plodovku…ale já byla na obojím

já jedu zítra na velký uz do gennetu, kde jim dám ty výsledky z toho tripple testu, můj mudr mě na plodovku neposlal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
22.6.11 10:50
jadviga píše:
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
dian - já nemám vysoké riziko na downa, ale vyšší hodnotu afp - rozštěpy
odkud jsi? je u vás specialista na genetický utz? mazala bych nejdřív tam a až potom na plodovku…ale já byla na obojím
já jedu zítra na velký uz do gennetu, kde jim dám ty výsledky z toho tripple testu, můj mudr mě na plodovku neposlal

tak buď v klidu, uvidíš na utz, tam je rozštěp vidět a pokud bude vše ok…tak si začneš užívat těhu, držím palce a věřím, že to ok, bude, já jsem tentokrát taky měla vyšší afp, ale je to ok vše :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17629
22.6.11 10:57
DianaAndílek píše:
Saroya píše:
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
Mám za sebou I. trimestrální screening, ve kterém byl výsledek negativní a rizika vyšší než 1 z 1200(to bylo nejnižší vzhledem k věku).
Potom jsem byla poslána na tripple testy - výsledek negativní a rizika down syndrom 1 z 29000, ten druhý 1 z 1400 a vzhledem k věku 1 z 1200 pod tím je napsáno, že jsou hodnoty AFP vyšší a že je možno zvážit AMC a kontorlní UZ.
Jsem z toho zmatená, protože mi to přijde jako pomatenost.??? Napíšu negativní, takové vysoké hodnoty- rizika a pod to zvážit AMC.
Můj mudr. mi říkal, že je to OK a že by mě na amc nehnal. Jenže zítra mě čeká velký UZ v gennetu a nevím, jestli mě tam nahlodají ještě víc.
Na amc jsem byla v prvním těhu, jsem rh - a teď z toho mám vítr. U prvního to není takový jako u druhýho - asi.
Odborníka zde asi nenajdu. to je mi jasný, a jakmile mě pošlou na amc, tak neodmítnu, ale přijde mi to postavený na hlavu.
víš jak vypadá vysoké riziko dawna? u mě loni 1:5
a jak to dopadlo?
UPT ve 24.tt
:-(
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14546
22.6.11 11:04

dian díky, snad to dobře dopadne a je mi líto jak to dopadlo, teď jsi těhotná?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5502
22.6.11 13:43

Saroya - děkuji. I když stejně si myslím, že na mém jednání není až tak nic obdivuhodného,ale děkuji.-)

Souhlasím s Boo. Oni se chránit musí…Dělala jsem ve zdravotnictví, tak to znám:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
22.6.11 18:12
jadviga píše:
dian díky, snad to dobře dopadne a je mi líto jak to dopadlo, teď jsi těhotná?

jj jsem ve 23.tt :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14546
22.6.11 20:20
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
dian díky, snad to dobře dopadne a je mi líto jak to dopadlo, teď jsi těhotná?
jj jsem ve 23.tt :dance:

super! tak hlavně, že je všechno ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1096
22.6.11 21:27
jadviga píše:
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
dian díky, snad to dobře dopadne a je mi líto jak to dopadlo, teď jsi těhotná?
jj jsem ve 23.tt :dance:
super! tak hlavně, že je všechno ok

jestli máš zájem a nebude tě to stresovat, tak si přečti můj deníček Andílek Daniel, tam se dočteš, jakou mám od začátku smůlu a teď, do třetice, už by to bylo fakt na mě moc. tak snad se ještě něce neposere a já nebudu rodit předčasně nebo tak něco.....

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14546
23.6.11 07:55
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
DianaAndílek píše:
jadviga píše:
dian díky, snad to dobře dopadne a je mi líto jak to dopadlo, teď jsi těhotná?
jj jsem ve 23.tt :dance:
super! tak hlavně, že je všechno ok
jestli máš zájem a nebude tě to stresovat, tak si přečti můj deníček Andílek Daniel, tam se dočteš, jakou mám od začátku smůlu a teď, do třetice, už by to bylo fakt na mě moc. tak snad se ještě něce neposere a já nebudu rodit předčasně nebo tak něco.....

určitě si přečtu, ale až se vrátím z gennetu, přeci jen, chci mít trochu dobrý myšlenky :wink: jestli mi rozumíš :mrgreen: já jsem po ZT v 11tt a při každý kontrole se třesu, to už mi asi z palice nikdo nedostane, tak jeslti bde dneska vše ok, tak mi spadne kámen ze srdce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5502
23.6.11 08:34

Jdeš už dnes na ten velky UTZ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty