Změna gynekologa III.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radulina29
Stálice 53 příspěvků 23.07.09 09:45
Změna gynekologa III.

Ahojky holky!!!
Máte někdo špatné zkušenosti se změnou gynekologa?
Já jsem se objednala na konzultaci a potom popřípadě přejít k jinému lékaři, než k jaké doktorce chodím.
Dopadla jsem blbě, že mi prý nemůže poskytnout jinou gynekologickou péči, než jakou mi poskytuje moje stávající doktorka.
Nechce do mého případu zasahovat. Snažím se od října 08 otěhotnět, užívam už rok Duphaston a doktorce není divné, že nejsem těhotná.
Jsem z toho už nervově KO.
Musíme se nejspíše objednat do Prahy.

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.07.09 10:04

objednej se do caru, to je nejlepsi co muzes udelat, udelaji vysetreni a testy a je tto, jinak od rijna, to neni zase tak dlouho a plno gynmudru nechce zasahovat dokud to neni jeden rok, coz je oficialni definice neplodnosti

resa
Kelišová 6361 příspěvků 23.07.09 11:32

Ahojky!Tak já sama za sebe musím říct, že jsem celkem třikrát měnila gynekologa a jednou centrum asistované reprodukce a ani jednou jsem neměla problém. Překvapuje mě, že ten druhý gynekolog byl takhle neochotný. Každopádně ale takovým obecným zvykem bývá, že se gynekologové tím, že ženské nejde otěhotnět, začnou zabývat nějak pořádně až teprve po roce snažení. A to už je pak dle mého názoru a zkušeností určitě lepší zaskočit do některého z center asistované reprodukce, než se trápit zase u dalšího doktora. Tak jako tak mají gynekologové dost podobné postupy a v centrech se rovnou přistupuje k řešení problému.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.07.09 10:19

pokud nemáš dobrýho gynekologa a běž do CAR.

avo
Nováček 3 příspěvky 03.08.09 16:28

ahoj dopadla jsem stejne, moje gynekolozka mi „leci“ nepritomnost ovulace duphastonem. Koukam, ze to dela hodne doktoru. Nerikam, ze je to spatne, ale predpokladala jsem, ze aspon provede nejake testy, minimalne hormonalni profil…a nic. Tak jsem se objednala na zari do CAR.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >