Reklama

Změna gynekologa III.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 23.07.09 09:45
Změna gynekologa III.

Ahojky holky!!!
Máte někdo špatné zkušenosti se změnou gynekologa?
Já jsem se objednala na konzultaci a potom popřípadě přejít k jinému lékaři, než k jaké doktorce chodím.
Dopadla jsem blbě, že mi prý nemůže poskytnout jinou gynekologickou péči, než jakou mi poskytuje moje stávající doktorka.
Nechce do mého případu zasahovat. Snažím se od října 08 otěhotnět, užívam už rok Duphaston a doktorce není divné, že nejsem těhotná.
Jsem z toho už nervově KO.
Musíme se nejspíše objednat do Prahy.

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 23.07.09 10:04

objednej se do caru, to je nejlepsi co muzes udelat, udelaji vysetreni a testy a je tto, jinak od rijna, to neni zase tak dlouho a plno gynmudru nechce zasahovat dokud to neni jeden rok, coz je oficialni definice neplodnosti

resa
Kelišová 6361 příspěvků 23.07.09 11:32

Ahojky!Tak já sama za sebe musím říct, že jsem celkem třikrát měnila gynekologa a jednou centrum asistované reprodukce a ani jednou jsem neměla problém. Překvapuje mě, že ten druhý gynekolog byl takhle neochotný. Každopádně ale takovým obecným zvykem bývá, že se gynekologové tím, že ženské nejde otěhotnět, začnou zabývat nějak pořádně až teprve po roce snažení. A to už je pak dle mého názoru a zkušeností určitě lepší zaskočit do některého z center asistované reprodukce, než se trápit zase u dalšího doktora. Tak jako tak mají gynekologové dost podobné postupy a v centrech se rovnou přistupuje k řešení problému.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.07.09 10:19

pokud nemáš dobrýho gynekologa a běž do CAR.

avo
Nováček 3 příspěvky 03.08.09 16:28

ahoj dopadla jsem stejne, moje gynekolozka mi „leci“ nepritomnost ovulace duphastonem. Koukam, ze to dela hodne doktoru. Nerikam, ze je to spatne, ale predpokladala jsem, ze aspon provede nejake testy, minimalne hormonalni profil…a nic. Tak jsem se objednala na zari do CAR.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >