Změna v počtu dávek hexavakcíny?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4367
19.2.15 20:29

Gratuluji k tak skvělému pediatrovi :palec: :palec: :palec:
Očkování hexou ve schématu 2+1 je stejně účinné jako 3+1, nicméně u nás nejde o to šetřit děti /o jednu vakcínu méně a větší rozestup je podle mě jen přínos/ a na dotaz, proč se u nás neočkuje ve schématu 2+1 stejně jako v západních zemích /a tuším i na Slovensku/ ministerstvo zdravotnictví odpovědělo, že toto schéma je sice stejně účinné, nicméně jde o ekonomické důvody, proč se v ČR očkuje 3+1 a ne šetrněji 2+1.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2780
19.2.15 20:33

Buď ráda za svou doktorku. Chtěla jsem toto schéma a doktor s tím měl problém, ale nakonec se to podařilo. Ptala jsem se na to dalších pediatriček a ty tohle schéma rovnou odmítly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek