Změní se to nebo je to povaha?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6451
18.12.23 15:15

Jestli si hraje a z ničeho nic začne fakt řvát, tak to bývá buď že něco zabolí nebo se něčeho lekne. Ale většinou i při leknutí předchází taková chvilka, kdy jakože neví, pár vteřin a až pak spustí. Při bolesti prostě začne ječet hned a hodně, někdy i takový ten vysokofrekvenční pláč. Mám srovnání u dítěte s běžnými prdíky a s potravinovou alergií, o které jsme ze začátku nevěděli. A je to jiné. Jako jsou děti, které pláčou hodně, chtějí se nosit atd., ale pokud je v klidu a začne z ničeho nic, tak bych si myslela, že něco zabolelo. Nějaký prdík nebo jak tu je zmíněno nějaká ta blokáda. Každopádně pláč miminka a jeho spánek se opravdu hodně mění, co je teď, může být za týden úplně jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek