Reklama

Zmenšení břicha ve 21. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrsmishelina
Kecalka 274 příspěvků 20.07.18 19:33
Zmenšení břicha ve 21. Týdnu

Ahoj holky, nyni jsem ve 21. týdnu..ráno jsem si všimla, že mám z ničeho nic menší bříško.. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám docela strach, na kontrolu jdu až ve středu. :roll:

Reklama

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3084 příspěvků 20.07.18 19:35

angelsound :mrgreen: :srdce:

mrsmishelina
Kecalka 274 příspěvků 20.07.18 19:41

@Bubla_Bučková jojo ten mám, poslouchala jsem ráno :D, ale i tak mi to přijde divné

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 20.07.18 19:55

Asi se jen dite jinak otocilo

dickys
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 20.07.18 20:08

Ja mám některé dny taky menší břicho než jindy, řekla bych, že to souvisí se stravou :lol:

Katus44
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 20.07.18 22:47

Taky jsem to někdy měla…ráno nebylo nic vidět a večer jsem měla brich jak meloun :lol: Měnila se mi velikost docela dlouho… teď uz je stav stabilní = meloun pořád :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama