Reklama

Zmizela mi lišta na PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.09.11 14:13
zmizela mě lišta na PC

omlouvám se, ale jsem úplně blbá, na něco jsem zmáčkla a zmizela mě ta lišta nahoře, kde jsou ty položky s otevřenýma stránkama,…a tím pádem mě zmizela i ta spodní kde je třeba u notebooku vidět nabytí baterky
no snad víte co myslím, co s tím teď, mačkám na všechno a nic, lišta se objeví jen když do těch míst najedu myší, pak zase zmizí :cert: :roll: :oops:

Reklama

Reakce:

weruuunka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 14:15

F11 :think:

veverunka11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 14:15

f11

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.09.11 14:16

hurá, děkuji moc, už to tam je :palec:

Oz
Echt Kelišová 9304 příspěvků 09.09.11 14:17

Tak ta spodní by mělo ožít, když na ni najedeš, jak vyjede, tak klikneš pravým, dáš vlastnosti a tam máš asi zaškrtnutou možnost „automaticky skrý hlavní panel“, tak když to zrušíš, mělo by to být ok. S tou vrchní nevím.

Oz
Echt Kelišová 9304 příspěvků 09.09.11 14:18

S křížkem po funuse, hlavně že je problém vyřešen  :mrgreen:

pampalin
Závislačka 4226 příspěvků 09.09.11 15:00
goldenka píše:
omlouvám se, ale jsem úplně blbá, na něco jsem zmáčkla a zmizela mě ta lišta nahoře, kde jsou ty položky s otevřenýma stránkama,…a tím pádem mě zmizela i ta spodní kde je třeba u notebooku vidět nabytí baterky
no snad víte co myslím, co s tím teď, mačkám na všechno a nic, lišta se objeví jen když do těch míst najedu myší, pak zase zmizí :cert: :roll: :oops:

Ahojky! No, nejsi v tom sama, já už jsem si sem nedávno psala o radu s tím samým problémem. :palec:

allluck
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 23.07.15 13:01

Zdravím :-) potřebuju pls radu. zmizela mi ta spodní lišta, kde máte okna, který máte otevřený, stav baterky atp., ale zmizela mi jen, když jsem na netu. jinak normálně třeba ve wordu jí tam mám. nevíte prosím někdo? :kytka:

Kaac
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 23.07.15 13:02

Zkus F11

allluck
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 23.07.15 13:08
@Kaac píše:
Zkus F11

áááá, no super, díííík :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >