Zamražení pouze jednoho embrya

Anonymní
4.4.21 19:24

Zmraženi pouze 1 embrya

Anonym z pochopitelných důvodů. Dobrý den. Byla jsem na ET a teď čekám na výsledek. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti. Na zmrazení zbylo pouze 1 vajíčko (blastocysta). Měla jste taky některá jen jedno na ket a přežilo rozmrazení? Nedávám tomu moc naděje. Třeba poradíte. Děkuji za odpověď a pěkný zbytek dne :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3774
4.4.21 19:25

A proč nejdeš rovnou na ET?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 19:31

@mamina2017 já byla na ET, píši že čekám na výsledek. Ale nevěřím moc, že by se to povedlo, proto se ptám jestli má někdo zkuste se zmrazenim pouze 1 embrya.

• Citovat
  • Nahlásit
571
4.4.21 19:33

Pise, ze ceka na vysledek, takže zrejme nechavali embryo vysetrit. My jsme tedy meli pet mrazacku, taky nechavali vysetrit. Nakonec se podarilo vysetrit tri, z toho byly dve vadné. Takze se zavadelo to vysetrene. Rozmrazeni v pořádku. Je z toho moc krasne dite. Po roce jsem si nechala zavest jeste jedno nevystrene, ze kterého je taky moc krásné dite. Rozmrazeni taky prezilo v poradku. Oni mi to vzdycky rekli, kdyz mi embryo zavadeli, ze je krásné a ze hned po rozmrazeny se začalo dělit. Takze u nas dve rozmrazeni, dve deti. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 19:53

@Issabell28 děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 20:00

A můžu se ještě zeptat, už jsem se tu ptala v jiné diskuzi ale moc odpovědi mi nepřišlo. Zavadeli mi 5 denní časnou blastocystu, nic víc k tomu neřekli. Když jsem si doma přečetla formuláře, zjistila jsem, že tato blastocysta je o 1 den pozadu. Proto si taky nedáváme moc velké šance. Máte s tím taky zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
53012
4.4.21 20:06

Pokud se jednalo o vitrifikaci, jsou naděje na normální rozmražení opravdu veliké.
Jinak já mám tď školní dítě z jednoho jediného oplodněného vajíčka, které mi zavedli ve stádiu čtyřech buněk. Takže naděje vždycky je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
4.4.21 21:39
@Anonymní píše:
A můžu se ještě zeptat, už jsem se tu ptala v jiné diskuzi ale moc odpovědi mi nepřišlo. Zavadeli mi 5 denní časnou blastocystu, nic víc k tomu neřekli. Když jsem si doma přečetla formuláře, zjistila jsem, že tato blastocysta je o 1 den pozadu. Proto si taky nedáváme moc velké šance. Máte s tím taky zkušenosti? Děkuji

Tak s tim zkusenost nemam. Mne vzdy zavadely blastocysty, ktere uz opoustely obal, to je nejvyssi mozne stadium vývoje. Urcite bych se priste zeptala. Ale zavadeji i ctyrdenni moruly, ze kterych jsou deti, takze tim bych se nejak neznervoznovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 21:43

Měla jsem jen jedno embryo z celého IVF a už jsou mu teď 3 roky :srdce:. Držím palce :kytka:.

• Citovat
  • Nahlásit
19762
4.4.21 21:59

Moje embrya prošla PGD, takže se mrazila, zbylo jediné zdravé. Přežilo nejen rozmrazení, ale i menzes. Už má šest let. Moje jediné embryo při ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat