Mohou malou bolet zoubky v 6měsících?

19
8.2.20 20:54

Zoubky?

Ahoj,
moje 6ti měsíční dcerka už je 14 dní přes den pořád nevrlá, plačtivá, nic moc ji nebaví. Do toho už má 3 den zvýšenou teplotu, která ji celý den kolísá mezi 36,7 a 37,5. Napadla mě nějaká chřipka, ale rýma ani kašel se nedostavil. Přemýšlím jestli to nejsou zoubky, ale nemá ani nateklé dásně, ani žádnou bílou bouličku na dásni jak se všude popisuje a ani červené tvářičky. Je pravda, že do všeho hodně kouše.
Ptám se jestli nemáte někdo podobné zkušenosti? Nechci jí dávat čípky na bolest ani mazat dásně gelem, když v podstatě nevím co jí trápí.
Děkuju za všechny odpovědi :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.2.20 21:00

To jsou zoubky, dasne dcerce namaz, at se ji ulevi od bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
357
8.2.20 21:02

Zkusila bych dasnicky namazat, tim ničemu neublizis. A uvidis, jestli to bude ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
8.2.20 21:04

Nejste po očkování? Syn je po něm vždycky tak týden „otravnej“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
8.2.20 21:04

Ty teploty píšeš po odečtu? Já mazala dásně i když jsem si nebyla jistá. Neublíží to a může to ulevit. V půl roce ty dásně fakt můžou trápit. Syn neměl nic nateklého, ani červené tváře, přesto ho to trápilo. Ne všechno, co si vygooglíš, pasuje na tvé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
8.2.20 21:14

@Gortyna nejsme, jen jsme byli v pondělí na nastreleni náušnic, ale doktorka neříkala, že by mohla mit nejakou reakci a navíc je taková uz 14 dni :nevim:

@Čičorečka ano píšu po odectu. A taky vím, že ne vse sedi na kazde dítě, ale jsem maminka poprve tak neznam vse, pardon :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
8.2.20 21:22
@Týna199 píše:
@Gortyna nejsme, jen jsme byli v pondělí na nastreleni náušnic, ale doktorka neříkala, že by mohla mit nejakou reakci a navíc je taková uz 14 dni :nevim:@Čičorečka ano píšu po odectu. A taky vím, že ne vse sedi na kazde dítě, ale jsem maminka poprve tak neznam vse, pardon :nevim:
nejspolehlivejsi indicie jestli slinta a strka co se namane do pusinky a kouse…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
8.2.20 21:27

@ocean.mama strká a slinta, ale t uz tak dva měsíc, ale nevrla je az ted poslednich 14 dni jak jsem psala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 21:37

@Týna199 ja myslím, že ukázkové zuby, jde o to, že naše děcka bolelo nejvíce právě to jakoby nastupování, to jak se ten zub dere v té dásni a to vidět bylo prdlačky. Až bylo vidět bílé na dásni a nebo začervenalý flek, tak to už bylo těsně před samotným prořezáním. Třeba naší mladší se poslední špičák vrce už třetí měsíc a dnes už ho vidím pod dásní těsně a to už se situace uklidňuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
8.2.20 22:28

@Mellounowamanzelka
Tak snad se brzo prodere nahoru. :zed:
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek