Zoufalé manželky

253
20.8.08 10:58

Zoufalé manželky

Ahojky,
je tu nějaká pravidelně sledující divačka? Nějak mi některé díly unikly, poradíte? Jak to dopadlo u Gabriel, když ještě byla s Carlosem - měli náhradní matku pro mimi a já už pak viděla díly, jak byli rozvedení a mimčo žádné :? :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
20.8.08 11:05

No Manžel Gabriel to začal s náhradní matkou táhnout - proto ho vyhodila a jí si nechala doma, že bude mít to dítě sama. No a když začala rodit, dítko nebylo bílé. Nebo mexické. Myslím teda.
Taky je to můj oblíbený seriál. Ale u nás se zas spousta dílů - konců dílů neviděla, protože mi to přepínali na dr. Hause:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 11:57

takze meli nahradni matku,ta souhlasila s predanim ditete jenze kdyz se dite narodilo a Gabi s Carlosem malou Lili dostali tak se pak prihlasil otec ditete a spolu s matkou si dite vzali.Pak meli nahradni matku cinanku ktera u nich pracovala jenze ji omylem dali vajicko cernosky takze se nakonec narodilo cerne dite a to jim vzali a kdyz se zajimali co se stalo s vajickem Gabi tak jim bylo receno ze se neujalo.
Klidne se ptej kdyz ti neco utece,ja mam vsechny dily na dvd a dokonce uz mam i celou ctvrtou serii :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
20.8.08 12:18

Jééé , no to je skvělý, přesně jak píše Kiera, tyhle díly mi taky utekly! Tak to je dobře, že už to vím, díky :wink: . V PO jsem taky zjistila, co se stalo s tou zrzkou. No mazec seriál!!! A Gabriela to bude mít s tím senátorem ještě hustý! Doufám že nezapomenu koukat, vždycky si vzpomenu na poslední chvíli :roll: … Mějte se :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.08 12:21

Taminko to je super… taky mi tyhle díly unikly, díky ;-) chtěla jsem se pak koukat až je budou opakovat, ale neopakovali ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.8.08 12:48

Díky díky, díky! Už sleduju pravidelně, dokonce to chytlo i manžela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.8.08 13:08

Taminko , to sis nahravala, nebo se to da nekde koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 13:19

ja si o vsechno stahla z netu,mam to sice v anglictine ale aspon mi kvuli dabingu neuniknou nektere super „hlody“ :lol:
no a ted sedim pravidelne kazde pondeli doma a nahravam si to v cestine na dvd.
Jeste ze jsem rodila kdyz bylo mistrovstvi ve fotbalu…

Nikol-no Gabi to jeste bude mit tezky ale ona dokazae ze vseho vybruslit. :wink:

Zuzi no jo Prima bohuzel nic neopakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.08 13:52

Taminko :lol: :lol: :lol: ještě že ti to vyšlo na to mistrovství ;-) já mám na DVD 3 série Ztracených, celý Dawson´s creek, manželovy Četnické humoresky a nějaké Kouzelné školky ;-) ale Zoufalky jsem bohužel nenahrávala.
Jinak souhlasím, že je to super seriál, prostě fakt nemá chybu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 13:56

Ha ha Zuzi no jsem si rikala jak bych to udelala kdybych byla v porodce pres pondeli.No a rikala jsem si ze proste musim porodit v prubehu mistrovstvi protoze sverit to tomu memu tak tam nahrane neni nic.
A jeste jsem nesmela byt v porodce pres patek protoze to zase sleduju Sex ve meste(i kdyz uz jsem to vsechno videla aspon 50×-su do tech dvou serialu maniak :roll: :roll: :roll: :roll: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
20.8.08 13:57

Já byla na nadstandartu a taky koukala:-) Je to fakt super seriál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 14:15

Ali no tak ja byla taky na nadstandartu takze bych koukala ale kdo by mi to nahral :?: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
20.8.08 14:17

Manžel :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 14:21

no tak ten urcite :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

co me ale dost vadi je ze ted to budeou davat ve ctvrtky ale az od 22:20.Ja byla rada ze to bylo vzdy po devate protoze po celem dni s malou jsm tam utahana ze po desate uz byvam v posteli a kdo ma vydrzet do ctvrt na dvanact :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
20.8.08 15:43

Taninka - no to je mi jasný :lol: . Nebojím se, že by to bylo jinak. Manža mi řikal, ať si dám připomínku, že to nesmíme propásnout :lol: :lol: :lol: .

A co budou dávat ve čtvrtky? 8O Snad ne Zoufalky? To je dost pozdě :( . Já teda vydržím, ale co pak ty rána, to nevím :roll: :evil: :lol:

Už jsem si vzpoměla - Bree se jmenuje :roll: :oops: :lol: - abych nebyla za neznalce :lol: . Celou procházku sjem o tom přemýšlela :lol: .

Dawsonův svět mám taky nahranej, ale jen na kazetě - to byly časy :lol: .

No a Ztraceni? Teď o akorát běží a klepu si na čelo :roll: :lol: . By mi stačil vidět koec a bylo by :lol: .

Jééé - tak já musím - tomu zvířeti stačilo na spaní 20 minut :roll: :evil: :lol: a už tam povídááá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama