Zpívající Elsa a krystal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia 01
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 27.11.17 21:51
Zpívající Elsa a krystal

Zdravím :mavam:,chci kupovat dcerce nějakou zpívající Elsu k Vánocům. Moc se mi líbila ta s tím krystalem, nicméně v recenzích jsem četla, ze panenka je s krystalem propojena kabelem :nevim:.V žádné reklamě to tak vyobrazene samozřejmě není. Nema ji někdo, prosím?

Reklama

Reakce:

Mafinek
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 13:06

Nevím jestli má sestra uplně tu stejnou co myslíš ty, ale ta žádným kabelem propojená není. Jako taky zpívá a má krystal ale je normálně na baterky. Sestra je z ní teda uplně unešená

Mia 01
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 01.12.17 09:43

@Mafinek Ahoj,dekuju za reakci.Mam na mysli tuhle

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama