Reklama

Zpívající Elsa a krystal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia 01
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 27.11.17 21:51
Zpívající Elsa a krystal

Zdravím :mavam:,chci kupovat dcerce nějakou zpívající Elsu k Vánocům. Moc se mi líbila ta s tím krystalem, nicméně v recenzích jsem četla, ze panenka je s krystalem propojena kabelem :nevim:.V žádné reklamě to tak vyobrazene samozřejmě není. Nema ji někdo, prosím?

Reklama

Reakce:

Mafinek
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 13:06

Nevím jestli má sestra uplně tu stejnou co myslíš ty, ale ta žádným kabelem propojená není. Jako taky zpívá a má krystal ale je normálně na baterky. Sestra je z ní teda uplně unešená

Mia 01
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 01.12.17 09:43

@Mafinek Ahoj,dekuju za reakci.Mam na mysli tuhle

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >