Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, chtěla bych se zeptat v březnu jsem vysadila HA poté mi doktorka našla malou cystu na vaječníku prý když je takhle mala se s tím nic moc nedělá. Teď mám 4 dny zpoždění MS ale těhu test negativní myslíte ze je nějaká šance že jsem těhotná? Mimi bychom chtěli, ale pravě nevím jestli se mi MS nedostavila skrz tu cystu. Po ránu mi bývá nevolno ale nezvracim a prsa me taky bolí, občas mam lehký tlak v podbříšku, testovala sem dvakrát dnes po 4 dnech zpoždění a pak 1den zpoždění MS. Tak nevím hlavně nechci hned volat k doktorce abych neplašila. ![]()
@Jaja104 píše: Více
Jste krátce po vysazení HA a hormony se dávají dohromady. Pokud nejste těhotná a tvoří se vám cysty, nechte si udělat testy na hladiny hormonů, cysty způsobuje nadbytek estrogenu a to vám může způsobit i problémy s početím a s udržením plodu.