Zpoždění, vysoká bazální teplota a test negativní

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
7.5.15 09:47

Těhotenství?

Ahoj holky,
mám dotaz, třeba se některé z Vás stalo něco podobného.

Mám už asi týden zpoždění, dnes 40.den cyklu. V termínu menstruace jsem špinila asi jen 3dny a pak už vůbec nic. Byla jsem na gyndě a doktorka mi řekla, že měsíčky jsou na spadnutí (posuzovala z vysoké sliznice) a dala mi vyvolávačku.
Po měsíčkách ale ani stopa. Bolí mě podbřišek, vaječníky a už víc jak 18dní mám vysokou bazální teplotu. Jsem z toho jelen. Test jsem si dělala už třikrát, ale je pořád negativní. Stalo se Vám něco podobného?

Děkuji moc

  • Citovat
  • Upravit
12921
7.5.15 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
mám dotaz, třeba se některé z Vás stalo něco podobného.

Mám už asi týden zpoždění, dnes 40.den cyklu. V termínu menstruace jsem špinila asi jen 3dny a pak už vůbec nic. Byla jsem na gyndě a doktorka mi řekla, že měsíčky jsou na spadnutí (posuzovala z vysoké sliznice) a dala mi vyvolávačku.
Po měsíčkách ale ani stopa. Bolí mě podbřišek, vaječníky a už víc jak 18dní mám vysokou bazální teplotu. Jsem z toho jelen. Test jsem si dělala už třikrát, ale je pořád negativní. Stalo se Vám něco podobného?

Děkuji moc

Nechápu, proč ti tak brzo dávala vyvoláčku a nezkoumej se a za 2-3 týdny uvidiš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8288
7.5.15 12:17

Já jsem po vyvolávačce dostala ms až za ty dva týdny. Takže se ti to asi taky posune, jestli tedy nejsi těhotná. Počkala bych dva týdny po vyvolávačce a šla zpět na kontrolu, jestli nic nedorazí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.15 13:02

Jo, tak to plánuju. Já to většinou dostanu velmi brzy po injekci. No, uvidíme :)

Dávala mi ji brzo, protože mě hodně bolelo břicho, tak aby to urychlila pokud to jsou měsíčky.

  • Citovat
  • Upravit
215
27.10.16 10:43

Ahoj holky, oživuji :-)

Dnes mám již 8 den zpoždění, po porodu jsem mela zatim tři cykly (31,33 a 32 dní) a teď tohle. BT si měřím teprve druhý cyklus a to jen z toho důvodu, že jsem chtěla vědět kdy ovuluji, takže se v tom ještě moc nevyznám, ale minule před MS klesala teplota krásně a teď nic. Test jsem zatím nedělala, ovu mám až pozdě a nevím jestli na něj není brzo, ale těhu bych skoro určitě být neměla..to by se to muselo povést i přes ochranu. Tak nevím co to ma znamenat.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
215
27.10.16 10:45

Teď koukám že tam neni dnešek 37,0 :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2209
27.10.16 11:02

@Kubido a jak dlouhou si měla minulý cyklus luteální fázi? (od ovulace do MS)
Já ji mám třeba 15 dní…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7041
27.10.16 11:06

@Kubido zatim vyckej, nekdo ma lutealni fazi po ovu 15i vice dni ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
215
27.10.16 11:11

@Snilek88 @saphire
Holky, pravě že minule byla ovu 27 den cyklu a ms prišla 32 den, takže 5 dní. :)
Já tomu vůbec nerozumím..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2209
27.10.16 11:13

@Kubido no tak to doufej, že se natáhla:-) že to minule byla náhoda… říká se, že minimálně má být 10 dní.. kvůli případnému uhnízdění vajíčka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
669
14.3.19 20:21

Jsem pořád zneklidněna. Vysoká teplota bazální, spoždění 4 dny ( dneska 4 den) a dopoledne špinění a teď po vycurani nic. Může jít o uhnízdění či dvojčata a jedno umírá ? Četla jsem že krvácení v těhotenství může být cokoliv divného a nebezpečného :( tak nevím a jizva pobolívá. Je tu někdo kdo otěhotněl v 8 měsíci po císaři a já totiž ani v jednom těhotenství nekrvacela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty