Reklama

Zpráva z porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:33
zpráva z porodu

Ahoj, myslíte, že by bylo možné zažádat si v porodnici aby mi poslali zprávu z mého porodu který se konal přes 4 měsíci? nebo mi porodnice zprávu nevydá?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 22.04.18 13:36

U obou porodu jsem dostala zpravu pro svou gyn pri propusteni z porodnice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:38

Mě nic nedali,.možná mu to poslali elektronicky, ale ráda bych ji pro sebe abych věděla co bylo a jak, po porodu mi nikdo nic neřekl a ani mě popravdě nenapadlo se ptát, ale teď by mě to zajímalo

hapolda
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 22.04.18 13:39

Ty jsi nedostala zpravu pro obvodniho gynekologa?? 8o ale asi by to nemel byt problem, ne? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:41

Ne, dali mi jen zprávu zalepenou v obálce pro dětskou lékařku, nemohli se třeba splést a bylo to pro gynekologa? dostávali jste zprávu i pro dětskou?

hapolda
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 22.04.18 13:43

Jj, pro detskou i pro gynekologa :palec: a zalepenou teda rozhodne ne, navic jsem dostala od obou po dvou kusech abych si nohla nechat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:44

Já jsem dostala jenom zalepenou obálku pro dětskou, takže nevím vůbec nic

Anais
Kelišová 5498 příspěvků 23 inzerátů 22.04.18 13:46
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte, že by bylo možné zažádat si v porodnici aby mi poslali zprávu z mého porodu který se konal přes 4 měsíci? nebo mi porodnice zprávu nevydá?

Když propouští z nemocnice dávají přece propouštěcí zprávu, kterou jim podepíšeš, jeden kus jim zůstává, jeden je pro pacienta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:47

Ne, opravdu nic nemám a mám dojem že jsem ani nic nepodepisovala

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 22.04.18 13:47

A tvůj gynekolog od tebe nic nechtěl? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:49

Nechtěl a ani se mě neptal na porod nic, takže si myslím jesli mu to neposlali elektronicky

hapolda
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 22.04.18 13:52

Zeptala bych se prvne sveho gynekologa, aby ti ji eventuelne preposlal, nebo potom zavolala do porodnice. Najit ji v pc a vytisknout, pripadne poslat na mail nezabere vic jak 5 minut

morinka7
Kelišová 6665 příspěvků 22.04.18 13:53

Taky jsem zprávu nedostala ;) Dětské doktorce ji dali rovnou ( má tam prý u nich schránku) a na gynekologii ji poslali poštou :think:

lisma
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 13:53

Môžeš si vyžiadať kompletne celý porodopis, ale je treba uhradiť náklady, ktoré s tým nemocnici vzniknú.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 13:54

Už jsem napsala do porodnice, snad si nebudou myslet, že jsem se zbláznila, že se po tom pídím 4 měsíce po porodu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama