ZŠ Brána jazyků 2017

24.4.17 20:03

ZŠ Brána jazyků 2017

Dobrý večer, zajímalo by mě, jestli někdo nemá nějakou čerstvou zkušenost se ZŠ Brána jazyků - první stupeň (Vojtěšská). Předem díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.10.17 13:15

Dobrý den, dcerka chodí do Brány jazyků již 3. rokem a je velmi spokojena, já jako rodič též. Nemohu vynachválit paní učitelku Ilonu Dufkovou (učí 1. a 2. ročník), nyní má třídního pana učitele Jana Krčmáře, což je také výhra. Studium jde velmi rychle, je intenzivní a podle mého názoru kvalitní. Dcerka je velmi bystrá, takže jsme poznali, kolik toho ve škole stihnou, hlavně když byla nemocná a učila se doma. 1. a 2. třída má velké penzum češtiny, aby děti zvládly intenzitu cizího jazyka od 3. třídy, v 5. pak přichází další jazyk. Jmenovaní učitelé dbají na atmosféru ve třídy, ve škole běží program proti šikaně. Určitě bych neměnila. Hezké dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.17 13:31

Díky za zprávu. Dcera má paní učitelku, co přišla z Uhelňáku, tak snad to bude taky fajn. Je teda pravda, že jdou napřed rychle: dcera dostala úkoly na domů, když jsme věděli, že bude marodit středa - pátek (v úterý šla domů s vysokou teplotou), a nakonec toho ve škole zvládli dvakrát tolik. Zítra bude první pořádná třídní schůzka, tak jsem zvědavá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama