Ztracený manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:43
Ztracený manžel

Ahoj holky,
nevím s kým jiným to probrat, nechci plašit kamarádky kdyby to nakonec nic nebylo. Ale.
Manžel jel na 18hod do práce. Teď mi volali jeho kolegové co s ním je, že tam nedojel a nebere telefon. Mi taky nebere. Nevím co mám dělat, do práce jezdí autem cca 15 minut cesty. Volala jsem na pčr a nemůžou mi nic říct. Volala jsem do nemocnice a tam neleží. Jsem doma sama s dítětem. Ještě nikdy se toto nestalo, takže nevím jak mám reagovat jestli se jen někde nezapomněl nebo nemá defekt, ale proč nebere mobil? Na koho se můžu ještě obrátit nebo nemáte někdo známost na policii?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 04.03.17 19:48

A nemuzes si projet tu samou trasu co on autem? Treba ho najdes.. asi blba rada :think:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 04.03.17 19:49

To je hodně blbá situace.
Proč nemůže PČR nic říct? To nechápu.
Zkusila bych 112 jestli neměli výjezd k vašemu typu auta, pro jistotu, víc mě nenapadá a nebo otravovat na PČR, dokud z nich něco nevypadne. Ale neplaš se, určitě se to vysvětlí a budeš maximálně naštvaná, že třeba nechal mobil doma.
Mmch. není možné, že se s kolegy jen nepotkal - např. musel hned od vrátnice někam do provozu, řešit nějaký průser nebo tak něco s ohledem na povahu zaměstnání?

Aspera
Generální žvanilka 20756 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 19:49

To ti na pčr nebyli schopní říct, jestli mají nahlášenou nějakou nehodu nebo ne? Samo, že ti neřeknou, jestli to byl tvůj manžel, ale jestli se něco stalo by měli. Já bych zkusila sehnat někoho, kdo by tu trasu projel a dle toho bych jednala dál.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 04.03.17 19:50

Zkus nekoho poprosit, aby projel trasu, kterou jezdi do prace. Nebo seber dite a jed ty…drzim palce

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 04.03.17 19:51
@zudina píše:
A nemuzes si projet tu samou trasu co on autem? Treba ho najdes.. asi blba rada :think:

blbá mi nepřijde, napadlo mě to samý. Vlastně jsem udělala to samý, když se mi nevrátil manžel domu s klukem ve smluvenou dobu. Pokud nemáš k dispozici auto, zkus někoho poprosit. Přeci jen to je už skorem 2h.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:51

Tady je stránka o dopravních nehodách, nevím jak moc je to oficiální nebo aktualizované.
 http://www.zakruta.cz/…mace-nehody/

Snad se to vše vysvětlí v dobrém.

Russet
Extra třída :D 11604 příspěvků 04.03.17 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
nevím s kým jiným to probrat, nechci plašit kamarádky kdyby to nakonec nic nebylo. Ale.
Manžel jel na 18hod do práce. Teď mi volali jeho kolegové co s ním je, že tam nedojel a nebere telefon. Mi taky nebere. Nevím co mám dělat, do práce jezdí autem cca 15 minut cesty. Volala jsem na pčr a nemůžou mi nic říct. Volala jsem do nemocnice a tam neleží. Jsem doma sama s dítětem. Ještě nikdy se toto nestalo, takže nevím jak mám reagovat jestli se jen někde nezapomněl nebo nemá defekt, ale proč nebere mobil? Na koho se můžu ještě obrátit nebo nemáte někdo známost na policii?

Zkusila bych jeho kamarády. Pokud o něm neví policie, nehodu asi neměl. Taky bych plašila. Kdyby zmizel až po práci, ale ani tam nedojet, to je divné.
Nepohádali jste se?

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 04.03.17 19:52

Máš někoho s autem? Já bych někoho požádala, ať mě vyzvedne a projede se mnou trasu, kterou jezdí do práce. Koukala bych po autech i po místech, kde může člověk vyjet ze silnice, ostré zatáčky. Vzala bych s sebou baterku.
A jestli se někde zapomněl, tak bych ho asi zabila, protože bych byla pos… strachy.
Přeju, ať se co nejrychleji ozve.

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 04.03.17 19:52

Ja bych plasila kamarády, at sjedou tu trasu kde jezdí, jestli se nic nestalo, obvolat nemocnice, obvolat znovu kolegy. Třeba jen měnil rezervu, ale ja bych plasila.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 04.03.17 19:53

Zkusila bych to asi projet, víc nápadů nemám. každopádně držím palce, ať se najde.

BQ
Závislačka 4760 příspěvků 04.03.17 19:55

Taky souhlas. Klidně bych plašila, pokud je spolehlivý a tohle je úplně mimo jeho chování. Pokud znáš trasu kudy běžně jezdí, tak jí projet - buď ty nebo poprosit kamarády.
Nemůžou být kolegové „blbci“ a dělat si rádoby legraci?
Držím palce.

Aspera
Generální žvanilka 20756 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 19:57
@BQ píše:
Taky souhlas. Klidně bych plašila, pokud je spolehlivý a tohle je úplně mimo jeho chování. Pokud znáš trasu kudy běžně jezdí, tak jí projet - buď ty nebo poprosit kamarády.
Nemůžou být kolegové „blbci“ a dělat si rádoby legraci?
Držím palce.

To doufám, že takoví pitomci to nejsou, aby si dělali z takové věci srandu. Snad by jim došlo, co tím u ženské způsobí.

Případně zakladatelko, může mít v práci u sebe mobil? Nehrozí to nepotkání s kolegy?

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 04.03.17 20:00

Tak jak to vypadá, jsou nějaké nové zprávy zakladatelko? Nic jiného, než co se tu napsalo, mě nenapadá…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 20:02

Holky snažím se ještě obvolávat známé ale je to hrozné všechny plaším a všichni mi pořád volají zpět jestli už se našel a to je ještě horší, kolegové čekají právě až je vystřídá, musí tam zůstat dokud manžel nepřijede… už jsem na tu trasu poslala bráchu tak uvidíme snad je to celé nedorozumění

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >