Dítě na pohřbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:24
Dítě na pohřbu?

Ahoj. Trochu neveselé téma :? Vzít čtyřletou na pohřeb dědy? vůbec nevim :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 04.03.17 08:27

Záleží jak.meli úzký vztah. Jak vydrží být klidná, aby nerušila. Jestli máte hlídání. Myslím, že dítě se bez takového zážitků obejde. Je to stresující, lidé pláčou.

Ornwen
Závislačka 4521 příspěvků 04.03.17 08:28

Vzit. Kdyz se bude nudit, nebo tak, tak jít stranou. Ale vzit, jinak nebude vedet, jak na takove veci reagovat.
Vlastni zkušenost a dost me to stve :(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 04.03.17 08:30

Pokud to není ďábel, co bude šťastná že vidí tu babičku a tamtu tetu co naposledy před rokem, tak bych jí vzala. Mám doma stejně starou holku a ta vím, že by to nedala, je to rozlítaná rajda a asi by tam tu atmosféru nedala a taky to kazila ostatním… Pokud je v klidu a nechá si vysvětlit že teď se prostě nemluví a nikam nelítá, vzala bych. Je to život a k životu to bohužel patří.

Fiducia
Generální žvanilka 24041 příspěvků 04.03.17 08:32

Vzala jsem dvou a půlletou. Byl to církevní pohřeb, takže dlouhý, malá to zvládla na jedničku. K životu pohřeb prostě patří.

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 04.03.17 08:33

Moje brepta by nevydržela hodinu sedět v kostele, takže já bych určitě nevzala.

iziwolvie
Kecalka 385 příspěvků 04.03.17 08:35

My jsme byli v červnu na pohřbu pradědečkovi i s dětmi. V té době 5,5 roku 3,5 a 1,5 roku. Pradědečka znali, obřad trval cca 30 min, v pohodě to zvládli, byli hodní.

Gumidci
Závislačka 4277 příspěvků 04.03.17 08:36

Vzít i takové věci k životu patri.. syn měl 25 měsíců, do kostel jsme ho nebrali, ale pak na hřbitově, tam s náma byl, myslím, ze mu to pomohlo pochopit situaci, ze dědeček uz nebude doma

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 04.03.17 08:38

Ja bych ji nebrala. Manzelovi umrel deda loni a ja zustala s 3letou doma a dosli jsme az na Kar, cela rodina to respektovala a byla rada, ze jsme takto rozhodli. Byli radi, ze mohou truchlik bez vycitek. Deti podle me na pohreb nepatri…jeste si takovych udalosti v dospelosti uzijou. @Ornwen Ze by pak jako v doselosti nevedeli jak reagovat na smrt??? Kravina. Nas s bratrancema nebrali na pohreb cca do 10 let a teda ze by me to poznamenalo serict teda neda

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32463 příspěvků 04.03.17 08:39

Vzít, patří to k životu.

EvaG
Extra třída :D 10776 příspěvků 04.03.17 08:42

Já beru od malička svoje deti. Když miminka breceli odešla jsem s nimi. Ale za me to patří k životu. Naposledy jsem byla memu taťkovi a to mela dcera čtyři a syn rok. A za druhe je to takove male odlehčení situace ze se na chvíli přesune pozornost na deti.

EvaG
Extra třída :D 10776 příspěvků 04.03.17 08:46

@MarryFrank to je nemusíš brát ani na svatbu to si taky uziji v dospelosti akorát se o ne musí někdo starat a stejně situaci nechápou. :roll: a ještě deti vidí opilou svoji rodinu. :mrgreen: trauma na cely život.

Gumidci
Závislačka 4277 příspěvků 04.03.17 08:48

@MarryFrank patří to k zivotu stejně jakákoli jiná situace. Mám kamarádku, která díky péči své rodiny se se smrti setkala ve 12 letech a byl z toho celkem dost velký problem a trauma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:51

Ještě mame mimčo. To bych určitě nebrala.Tu čtyřletou vezmu.Je dost rozumná, rušit nebude si myslim. Děda u ní byl hodně oblíben.

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 04.03.17 08:54

Určitě ano.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >