Reklama

Dítě na pohřbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:24
Dítě na pohřbu?

Ahoj. Trochu neveselé téma :? Vzít čtyřletou na pohřeb dědy? vůbec nevim :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 04.03.17 08:27

Záleží jak.meli úzký vztah. Jak vydrží být klidná, aby nerušila. Jestli máte hlídání. Myslím, že dítě se bez takového zážitků obejde. Je to stresující, lidé pláčou.

Ornwen
Závislačka 4252 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 08:28

Vzit. Kdyz se bude nudit, nebo tak, tak jít stranou. Ale vzit, jinak nebude vedet, jak na takove veci reagovat.
Vlastni zkušenost a dost me to stve :(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 04.03.17 08:30

Pokud to není ďábel, co bude šťastná že vidí tu babičku a tamtu tetu co naposledy před rokem, tak bych jí vzala. Mám doma stejně starou holku a ta vím, že by to nedala, je to rozlítaná rajda a asi by tam tu atmosféru nedala a taky to kazila ostatním… Pokud je v klidu a nechá si vysvětlit že teď se prostě nemluví a nikam nelítá, vzala bych. Je to život a k životu to bohužel patří.

Fiducia
Generální žvanilka 23602 příspěvků 04.03.17 08:32

Vzala jsem dvou a půlletou. Byl to církevní pohřeb, takže dlouhý, malá to zvládla na jedničku. K životu pohřeb prostě patří.

Marcelka146
Kelišová 5038 příspěvků 04.03.17 08:33

Moje brepta by nevydržela hodinu sedět v kostele, takže já bych určitě nevzala.

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 04.03.17 08:35

My jsme byli v červnu na pohřbu pradědečkovi i s dětmi. V té době 5,5 roku 3,5 a 1,5 roku. Pradědečka znali, obřad trval cca 30 min, v pohodě to zvládli, byli hodní.

Gumidci
Závislačka 4230 příspěvků 04.03.17 08:36

Vzít i takové věci k životu patri.. syn měl 25 měsíců, do kostel jsme ho nebrali, ale pak na hřbitově, tam s náma byl, myslím, ze mu to pomohlo pochopit situaci, ze dědeček uz nebude doma

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 04.03.17 08:38

Ja bych ji nebrala. Manzelovi umrel deda loni a ja zustala s 3letou doma a dosli jsme az na Kar, cela rodina to respektovala a byla rada, ze jsme takto rozhodli. Byli radi, ze mohou truchlik bez vycitek. Deti podle me na pohreb nepatri…jeste si takovych udalosti v dospelosti uzijou. @Ornwen Ze by pak jako v doselosti nevedeli jak reagovat na smrt??? Kravina. Nas s bratrancema nebrali na pohreb cca do 10 let a teda ze by me to poznamenalo serict teda neda

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31636 příspěvků 04.03.17 08:39

Vzít, patří to k životu.

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.17 08:42

Já beru od malička svoje deti. Když miminka breceli odešla jsem s nimi. Ale za me to patří k životu. Naposledy jsem byla memu taťkovi a to mela dcera čtyři a syn rok. A za druhe je to takove male odlehčení situace ze se na chvíli přesune pozornost na deti.

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.17 08:46

@MarryFrank to je nemusíš brát ani na svatbu to si taky uziji v dospelosti akorát se o ne musí někdo starat a stejně situaci nechápou. :roll: a ještě deti vidí opilou svoji rodinu. :mrgreen: trauma na cely život.

Gumidci
Závislačka 4230 příspěvků 04.03.17 08:48

@MarryFrank patří to k zivotu stejně jakákoli jiná situace. Mám kamarádku, která díky péči své rodiny se se smrti setkala ve 12 letech a byl z toho celkem dost velký problem a trauma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:51

Ještě mame mimčo. To bych určitě nebrala.Tu čtyřletou vezmu.Je dost rozumná, rušit nebude si myslim. Děda u ní byl hodně oblíben.

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 04.03.17 08:54

Určitě ano.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama