Zub bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 22:48
Zub bolest

Ahoj, dnes mě začal znenadání bolet zub. Bolí jen při pití studeného/teplého, při žvýkání jsem bolest nezaznamenala. Kaz jsem v puse neviděla. Nevíte někdo, co by to mohlo být?
Máte někdo podobné zkušenosti? Může zub bolet ze starostí? Předem děkuji

Přečtěte si článek: Péče o zuby v těhotenství: Na co pozor?

Reakce:
alun-ka
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 02.08.19 23:52

Na studené a teplé opravdu může reagovat i zub bez kazu, ale ty myslíš, že bys sama sobě viděla v puse kaz :nevim: Nebo, že tě samými starostmi rozbolel zub? Takovou teorii jsem ještě neslyšela. :?

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 03.08.19 06:43

Mě tak bolel před týdnem a vyvrbyl se z toho zánět nervu. bolest u dr jak kráva, když to čistila, ale pak dobrý. včera chtěla vyplňovat, ale ejhle ještě nezhojeno.ve středu jdu zase a snad už to bude ok. já to teda měla pod bílou plombou no.
Držím pěsti ať to přestane bolet, ale k zubaři bych zašla.

Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 6830 příspěvků 03.08.19 07:10

Máš tam kaz, dojdi si co nejdřív, dokud ti to reaguje jenom na to teplé a studené a nebolí to nepřetržitě. Kaz opravdu neuvidíš. Já teď měla pod plombou, nic mě nebolelo, přišlo se na to při preventivce, ale říkala doktorka, že ho musí hned odstranit, protože je blízko nervu a jak by se dostal k němu, bolesti bych se nevyhnula. Jdi hned v pondělí k svému zubaři.

evulinda79
Kecalka 141 příspěvků 03.08.19 13:27

Ono to taky může být přechodný, jeden den něco bolí, jiný ne a uvidí se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 00:20

Ahoj, zub naštěstí přebolel :D

Váš příspěvek
Reklama