Zubní pohotovost Praha Spálená - zkušenosti

2057
12.7.21 10:24

Zubní pohotovost Praha Spálená - zkušenosti?

Byl jste někdo v poslední době na pohotovosti ve Spálené? Máte nějaké zkušenosti? Začal me bolet zub a odhodlávám se tam jít. Vím, že na Pohotovosti jsou většinou dost nepřijemní což chápu, ale potřebuju pomoct :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2250
12.7.21 10:40

Ja tam byla dvakrat kdysi a celkem dobra zkusenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3958
12.7.21 10:53

Manžel tam byl loni na vánoce. Bylo tam dost lidí. Dali mu dren, pak tam byl ještě asi 2× na kontrole přes svátky. Normální péče, asi nelze nic vytknout. Jen prostředí nic moc, ale to ti při návštěvě pohotovosti asi může být jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alriga
12.7.21 10:56

Pokud máš bolesti, tvůj zubní lékař tě vezme bez objednání.

  • Citovat
  • Upravit
2057
12.7.21 10:59

@Alriga Muj zubar bohužel už ordinaci nemá a nikde mě nechtěji vzít. Od rána sem obvolala hodne zubaru a nikdo nechce a nebo az treba za týden či 14 dní. Nikdo nechce pomoci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2250
12.7.21 17:08
@Eilistrae píše:
@Alriga Muj zubar bohužel už ordinaci nemá a nikde mě nechtěji vzít. Od rána sem obvolala hodne zubaru a nikdo nechce a nebo az treba za týden či 14 dní. Nikdo nechce pomoci.

dneska zajdi na tu pohotovost a zaroven si zitra zavolej na pojistovnu at ti najdou zubare.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.