Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Byl jste někdo v poslední době na pohotovosti ve Spálené? Máte nějaké zkušenosti? Začal me bolet zub a odhodlávám se tam jít. Vím, že na Pohotovosti jsou většinou dost nepřijemní což chápu, ale potřebuju pomoct :/
Manžel tam byl loni na vánoce. Bylo tam dost lidí. Dali mu dren, pak tam byl ještě asi 2× na kontrole přes svátky. Normální péče, asi nelze nic vytknout. Jen prostředí nic moc, ale to ti při návštěvě pohotovosti asi může být jedno.
Pokud máš bolesti, tvůj zubní lékař tě vezme bez objednání.
@Alriga Muj zubar bohužel už ordinaci nemá a nikde mě nechtěji vzít. Od rána sem obvolala hodne zubaru a nikdo nechce a nebo az treba za týden či 14 dní. Nikdo nechce pomoci.
@Eilistrae píše:
@Alriga Muj zubar bohužel už ordinaci nemá a nikde mě nechtěji vzít. Od rána sem obvolala hodne zubaru a nikdo nechce a nebo az treba za týden či 14 dní. Nikdo nechce pomoci.
dneska zajdi na tu pohotovost a zaroven si zitra zavolej na pojistovnu at ti najdou zubare.