Zuby - hrozná bolest

Anonymní
3.2.20 09:36

Zuby. Hrozná bolest

Prosím pomoc. V 8 jsem byla u zubaře. Umrtvil mi jeden zub, chtěl začít vrtat, ale že mám zánět nervu, tak přestal a dal mi tam vložku a ať přijdu za týden. Jsem doma hodinu a půl a vyloženě brečím bolestí. Jenže mě nebolí zub nahoře, ale dole - kde mi nic nedělal. Vzala jsem si dva brufeny. Nepomáhá. Bolí to nesnesitelně, tak moc že jsem i brečela a to vydržím dost. Co teď? Zavolat tam a jet k zubaři znova? Přežít to? Jak?! Nedá se to vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.2.20 09:37

Jela bych znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
3.2.20 09:40

Lituji tě. Zuby jsou to nejhorší zlo :lol: já bych mu zavolala, že mám bolesti a uvidíš co ti řekne. Na bolest zubů bych volila něco účinnějšího např. Algifen kapky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 09:46

Volala jsem, jedu zpátky. Máme to hodinu cestu.. nedá se to vydržet.. přijdu si jak malá

• Nahlásit
  • Citovat
2986
3.2.20 09:50
@Anonymní píše:
Volala jsem, jedu zpátky. Máme to hodinu cestu.. nedá se to vydržet.. přijdu si jak malá

Já si při zánětu zubu zase připadala jako blázen, bolesti zubu jsem se houpala na židli, houpala nohama a měla jsem chuť si zlomit ruku, abych tu bolest přebila :lol: takže si nic nevyčítej, bolest zubů je to nejhorší. Ať ti to dobře dopadne a kup si pak ten Algifen ten je od bolesti zubů lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
3.2.20 09:52

Vůbec si tak nemusíš připadat. Bolest zubů je snad to nejhorší, asi protože to je blízko mozku. Hlavně aby se ti ulevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5129
3.2.20 10:11

Drž se. Ať tě to brzy přestane bolet. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
3.2.20 17:49

Jak to dopadlo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:53

Zakladatelko, jak jsi dopadla?

Stalo se mi také kdysi, začalo to bolet asi pět minut po odchodu z ordinace a dodnes si nadávám, že jsem se nevrátila. Následujících 24 hodin bylo krutých. Skončila jsem s ATB, rozříznutým a zadrénovaným patrem a rozvrtanými dvěma zuby (u mne to byl následek předchozí opravy zubu o týden dříve).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.20 18:38

Dobry den, asi pred 4 dny me zacal pobolivat zub, ale dnes uz boli silene. Je citlivy na jakykoli dotyk. Dasen oteklou nemam, ale staci se dotknout zubu a brecim. Kdyz mam pusu zavrenou a nic nekousu, tak boli minimalne, ale logicky nemohu vubec jist. Jela bych k zubari, ale moje ma tyden volno, zastup nema a nejblizsi pohotovost je v krajskem meste 44km. Mam male dite, neridim a jeste ta situace kolem koronaviru. Nevite, co jineho by pomohlo, prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
145
17.3.20 18:46
@Anonymní píše:
Dobry den, asi pred 4 dny me zacal pobolivat zub, ale dnes uz boli silene. Je citlivy na jakykoli dotyk. Dasen oteklou nemam, ale staci se dotknout zubu a brecim. Kdyz mam pusu zavrenou a nic nekousu, tak boli minimalne, ale logicky nemohu vubec jist. Jela bych k zubari, ale moje ma tyden volno, zastup nema a nejblizsi pohotovost je v krajskem meste 44km. Mam male dite, neridim a jeste ta situace kolem koronaviru. Nevite, co jineho by pomohlo, prosim?

Mě pomáhal Aulin ale ten je na předpis tak nevím jestli ho máš doma. Ale já bolest zubů nesu hrozně špatně a tak bych jela na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6263
17.3.20 18:46
@Anonymní píše:

Bohužel, pomůže jen návštěva zubaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
17.3.20 18:51
@Anonymní píše:

Co bych udělala na tvém místě: pokud dovolují finance, zkusila bych sehnat soukromého zubaře, co tě vezme. Pokud to nejde, asi bych uprosila někoho s ridicakem, ať tě odveze na tu pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.20 18:58

Dekuju, tak zkusim zavolat. Asi jina alternativa neni.

• Nahlásit
  • Citovat
57357
17.3.20 19:05
@Anonymní píše:

No, jen zubař.. A tohle týden nedáš.. Takže sezen hlídání, odvoz a šup na pohotovost :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama