Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj všem, nevěděl by někdo, co to je za divný pupínek? Bráchovi se to udělalo u oka, pak to zmizelo a teď se to zase objevilo
vypadá to sice trochu jako beďar, ale ten to asi nebude ![]()
@denkat tak přesně tohle jsem měla cca 2 měsíce zpátky. Jen ne tak zarudlé. Snažila jsem se to stourat, ale ničím ostrým, jen nehtem ( přece jen je to oko). Než jsem stihla dojít do lékárny, tak mi z toho začala růst řasa. Ač jsem blondýna, řasy mám tmavé a tahle byla úplně bílá. Tak jsen jí vytrhla a od té doby mám klid. Říkala jsem tomu „zarostlý chlup“
@denkat téměř jistě je to ječné zrno, poraďte se v lékárně, pokud to nepřejde, tak běžte na oční - rozhodně bych to nepropichovala
Je to ječné zrno, dovede hodně potrápit a rádo se vrací. A je velmi infekční ![]()