Zvláštní pupínek u oka - nevěděl by někdo, co to je?

570
30.8.20 18:08

Zvláštní pupínek u oka - nevěděl by někdo, co to je?

Ahoj všem, nevěděl by někdo, co to je za divný pupínek? Bráchovi se to udělalo u oka, pak to zmizelo a teď se to zase objevilo :nevim: vypadá to sice trochu jako beďar, ale ten to asi nebude :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4741
30.8.20 18:10

Ječmen? Skúste to natierať masťou Opftalmoseptonex.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
60142
30.8.20 18:11

Jecne zrno?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
30.8.20 18:16

Mě to připadá jako jebák :think: ale takhle hned u oka, nevím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
693
30.8.20 18:19

Ječné zrno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
30.8.20 18:19

@denkat tak přesně tohle jsem měla cca 2 měsíce zpátky. Jen ne tak zarudlé. Snažila jsem se to stourat, ale ničím ostrým, jen nehtem ( přece jen je to oko). Než jsem stihla dojít do lékárny, tak mi z toho začala růst řasa. Ač jsem blondýna, řasy mám tmavé a tahle byla úplně bílá. Tak jsen jí vytrhla a od té doby mám klid. Říkala jsem tomu „zarostlý chlup“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77577
30.8.20 18:47

@denkat téměř jistě je to ječné zrno, poraďte se v lékárně, pokud to nepřejde, tak běžte na oční - rozhodně bych to nepropichovala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
30.8.20 19:00

Je to ječné zrno, dovede hodně potrápit a rádo se vrací. A je velmi infekční :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek