Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Sofie2013 spíš mírná zácpa. Vím, že i u malé zácpy kakaj malý bobečky jako králíčci a jsou dost tmavá. Nevím, zda ti to pomůže, jen matně vzpomínám na výuku pečovatelství, kde jsme to probírali
![]()
@Sofie2013 píše:
Má bobky a kus je černý, tak nevím, jestli to nemůže být natrávená krev.
Ta je hodně smradlavá a konzistencí připomíná kolomaz. A barva je opravdu černá až do borůvkova, si to zkus vygooglit. Říká se tomu „meléna“
@Sofie2013 Jo to je ten iternet, hned je to krvácení
Zamysli se co jedla, neměla třeba červenou řepu, borůvky apod. Myslím také nadbytek železa to způsobuje, nebo nějaké léky. Pokud by to byla krev, tak stolice je mazlavá a silně zapáchá. Jestli že je to bobek a občas černý, tak by to nemělo nic být.