Zvláštní stolice u 6měsíčního mimča

Napsat příspěvek
Velikost písma:
82
9.5.15 21:16

@Sofie2013 spíš mírná zácpa. Vím, že i u malé zácpy kakaj malý bobečky jako králíčci a jsou dost tmavá. Nevím, zda ti to pomůže, jen matně vzpomínám na výuku pečovatelství, kde jsme to probírali :-D :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
9.5.15 21:16
@Sofie2013 píše:
Má bobky a kus je černý, tak nevím, jestli to nemůže být natrávená krev.

Ta je hodně smradlavá a konzistencí připomíná kolomaz. A barva je opravdu černá až do borůvkova, si to zkus vygooglit. Říká se tomu „meléna“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6050
9.5.15 21:22

@Sofie2013 Jo to je ten iternet, hned je to krvácení :roll: Zamysli se co jedla, neměla třeba červenou řepu, borůvky apod. Myslím také nadbytek železa to způsobuje, nebo nějaké léky. Pokud by to byla krev, tak stolice je mazlavá a silně zapáchá. Jestli že je to bobek a občas černý, tak by to nemělo nic být.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
9.5.15 21:25

Ok, díky moc, tak to bude snad v pohodě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek