Zvýšení RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneťák479
Povídálka 16 příspěvků 09.05.18 20:54
Zvýšení RD

V médiích jsem zaznamenala, že politici chtějí zvýšit RD o 80 tisíc. Myslíte si že se to povede? :lol: :D

Najdete v encyklopedii: Rodičovský příspěvek 2018

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerena621
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 09.05.18 21:07
@Aneťák479 píše:
V médiích jsem zaznamenala, že politici chtějí zvýšit RD o 80 tisíc. Myslíte si že se to povede? :lol: :D

No ale kdy? Nez to schvali uz budeme pracovat
6mesicu nejsou schopni sestavit vladu. :cert:

podaji
Kecalka 274 příspěvků 15 inzerátů 09.05.18 21:15

Doufám že ne. Jsem zásadně proti. I když jsem teď na RD. Raději bych byla pro rozšíření jeslí, možnost částečných úvazků atd. A ne zdimat stát. Jestli chci dítě musím si na něj našetřit a ne že to budou platit všichni ostatní. To určitě navrhli zase socani. Njn…

xsaleen
Echt Kelišová 9078 příspěvků 09.05.18 21:19

@podaji souhlas

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 09.05.18 21:29

Ony budou zas volby, ze slibuji? :) a nemyslím, ze se RP brzy zvýší, nedávno to upravovali

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 09.05.18 22:18

Taky souhlasim s @podaji

Vickee
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 10.05.18 10:05

Tak kdyz mi daji o 80tis vic, vracet jim to nebudu, ale taky si nemyslim, ze by to bylo potreba.

Radsi jesle, podpora zamestnavatelu skrz zkracene uvazky a home offici, danove ulevy pro rodiny a klidne ten rodicak jeste zkrouhnout.

Annabellka
Nováček 3 příspěvky 16.05.18 05:25

@podaji Take s Vami naprosto souhlasim. ;)

Cuddy
Extra třída :D 14765 příspěvků 16.05.18 06:12

Ale tak ano, at ho klidne zvysi, jako kapesne je to dobre. Co se tyce podpory statu zamestnanym matkam, statni jesle bych nevyuzila a muj zamestnavatel je podporovan evidentne dobre, kdyz zkracene uvazky a home office zcela bezne nabizi.

vejilka
Závislačka 4182 příspěvků 22.05.18 00:51

Já někde četla, že to má být v roce 2020. Ale jestli to projde :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Jak skrývají úmysly hvězdy na Instagramu? Používají ezořeči, citáty a lžimoudra

Instagram celebrit občas připomíná knížečku nejslavnějších citátů z nějakých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama