Bílá bolestivá boulička na bradavce

07.04.10

Dobrý den,

na jednom prsu se mi udělala bílá boulička na bradavce, vypadá to jako ucpaný mlékovod, boulička je bílá a při kojení bolestivá, ale při dobré poloze se to nechá vydržet. Jinak kojím po 2-3.hodinách. Nejvíce mě to bolí po nakojení, mám pocit pálení v místě té bouličky a trvá to docela dlouho než to odezní. Bradavku si mažu mastí Bepanthen už přes týden, ale je to bez efektu.

Můžete mi nějak poradit.

Děkuji Hana S.

Lucie Kašová
09.04.10

Dobrý den,
mazání bepanthenem je v pořádku, zkuste ještě bradavku hodně větrat. Je to nepříjemné, zkuste měnit polohy miminka, abyste se cítila dobře.
Lucie Kašová

V poradně odpovídá

MVDr. Anna Musilová

Specializace: Laktační poradkyně
Pracoviště: Laktační poradenství

Další otázky z poradny

Tříměsíční má pořád hlad - příkrmy prcci Přijato: 05.04.10 Zdpovězeno: 05.05.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Nemoc matky při kojení perry Přijato: 05.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Nedostatek mléka pro tříměsíční miminko? Hanice Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 07.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Kojení s kloboučky hudbička Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Růstový spurt už skoro dva týdny Veryfry Přijato: 02.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová