REKLAMNÍ FORMÁT

Článkový seriál

Seriál je vhodný k tématicky podobným článkům. Tato forma spolupráce je mimo jiné vhodná k boření mýtů, které si veřejnost spojuje s konkrétním odvětvím. Je proto ideální možností pro klienty z oblasti farmacie, zboží pro děti, dětskou kosmetiku nebo výživu.

Jak může článkový seriál vypadat?

Redakční články

Celý text na předem domluvené téma připraví naše redakce. Články nemají označení komerční sdělení, ale je v nich uvedeno pouze vytvořeno ve spolupráci.

Podívejte se na ukázku, seriál o motorickém vývoji dítěte.

PR články

Podklady opakovaně dodává klient. Redakce pomáhá s textací titulku, tak aby správně pasoval do znění celého webu. Text je ideálně o rozsahu 1 A4 s doplněním fotek nebo videa.

Zjistěte, jak vypadá PR článek.

Rozhovor

Otázky zajišťuje redakce. Rozhovor je skvělou formou spolupráce v rámci vzdělávání a odborných témat. Specialista snadno vysvětlí základní otázky k dané problematice a odkaz na článek může opakovaně využívat.

Přečtěte si třeba rozhovor s odborníkem na křečové žíly.

Jak vypadá článkový seriál?

Články vychází průběžně po dobu několika měsíců. Zobrazují se na home page webu po dobu jednoho týdne a dále jsou umístěny do kategorie PR články nebo Články (redakční články, rozhovory). Obě sekce naleznete v oblíbené záložce menu Deníčky. Po skončení kampaně zůstávají články na webu a jsou volně dohledatelné.

Výsledky článkového seriálu

Největším přínosem článkového seriálu je, že se informace zobrazují pravidelně. Jednotlivé články vytváříme šetrně podle zásad SEO a snažíme se, aby se k nim uživatelé opakovaně vraceli. Čtenost článků se tak (na základě titulku a období) pohybuje mezi 2 000 až 8 000 zobrazení.

Článek doporučujeme podpořit na našem Facebooku, v newsletteru nebo push notifikaci.

Co přinese vaší značce?

Zviditelnění vašeho tématu

Nabídnete návštěvníkům hodnotné informace čtivou formou. Osvědčuje se článek formou rozhovoru, vysvětlení nejčastějších mýtů nebo fotočlánky.

Dlouhodobé posilování brandu

Zůstanete uživatelkám na očích několik měsíců. Opakovaným střetem se značkou se posiluje vaše pozice na trhu.

Podpora SEO

Články zůstávají na eMimino.cz i po skončení kampaně. Váš seriál bude pořád vyhledávaným obsahem.
O všechny vaše dotazy se postarají:
Jiřina Navrátilová Jiřina Navrátilová
Zuzana Vacková Zuzana Vacková
Lucie Králová Lucie Králová