Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahoj holky, mám měsíčního chlapečka a hledáme k sobě spřízněnou duši, aby až nám skončí šestinedělí a budeme chtít pomalu jezdit na procházky, výlety, jsme třeba pořád nebyli sami. Budu ráda, když se některá maminka a zkusíme něco naplánovat!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

Anonymní
20.6.19 13:15

kamaradka Kladno

Ahoj, budu rada za novou kamaradku. Těším se. Jsem ještě zatím do prosince let. roku bez dítěte, ale i tak si rada popovídám či zajdu na kávu, procházku, na koupaliště a spoustu jinych aktivit.. zn email prosinec2019@email.cz

  • Upravit

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny