Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro maminky z Olomouce a okolí. :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

356
1.7.18 22:42

Já jsem už na neschopence, takže dovča nehrozí…
Od známé jsem koupila pět krabic oblečení za pár kaček, takže máme vystaráno až do jednoho roku.. my spíš ladili kočárek a hlavně spravujeme byt, takže dnes jsme vybírali sedačku, včera postel a pořád něco…
ale už se těším až se nastěhujeme, dovezou mi pračku, poskládáme skříně a já prckovi začnu chystat oblečení ;)

Jojo, je úžasné jak rostou a jak to všechno letí!!

72
1.7.18 10:26

to je stejně super, že už 20 cm cca, že, takoví „obříci“
jooo přítel byl z toho taky nadšený jak to už ucítil, tak pro ně to musí být taky zážitek, jak pro nás první kopnutí :) jsem zvědavá na reakce u porodu. Snad to klapne a budu moct rodit přirozeně.
No já už od čtvrtku jsem v pěkném zápřahu :D ve čtvrtek před prací do Lidlu na výprodeje, v pátek po práci, v sobotu opět :D a dneska jsem to završila, kdy jsem si vyzvedla nějaké věci co jsem tam měla odložené :) ale musím říct že mazec, mám 10 tašek narvaných oblečením, deky na lození, set do postýlky, několitero povlečení a KOJÍCÍÍÍ polštář :D takže moje nakupovací závislost je ukojena :) miluju sekáče totiž víš a v Lidlu když jsou ty výprodeje, tak co narveš do tašky, tak celá taška je pak za 200, ta když si vezmu kolik věcí na miminko tam mám, no luxus. V srpnu už plánuju být doma na naemocenské, takže se budu mít čím bavit :D Odpoledne mi přijedou kamošky z výšky, takže se už těším :)
Jaký ty máš plány? jedete ještě letos někam na dovču?

356
1.7.18 07:57

@anahareo1 ahoj ;) přesně nám to neřekl, ale kolem 20 cm a 400g… naštěstí je vše v pořádku a už tam memusíme ;)
Jojo, už začínám přicházet i má rytmus který má… aspoň večer a ráno… večer vstává po půl desáté a ráno taky tak :D dokonce už zvládl ťuknout i taťku do ruky, tak z toho byl hotovej ❣️

No u nás bříško je, ale hodně lidí mi říká, že malinké… pravda, když se dobře najím, nebo napiju, tak to stojí za to ???? ale věřím tomu, že ještě doroste…

Jak si užíváte víkendu??

72
1.7.18 06:30

@fazoole Ahojky, tak co jaký byl zážitek z utz? Jak je veliký už?:)
Pokopkávání už si užíváš den co den že:)
Dívala jsem se na tu Pauchovou a má kráásné fotky, teda i krásné ceny, ale zase si říkám, že prostě to miminko jak vyroste, tak už ty fotky nikdo nezopakuje. To cd s neupravenými fotkami je super bonus, to jsem ještě u žádného fotografa snad neviděla, že by dával.
Já jsem domluven na konec září na těhu focení, a když se dívám na svoje bříško ve 23 týdnu,tak konec září na focení bude fakt super :D :D to budu mít tak 20 kg navrch :D

356
27.6.18 05:37

@anahareo1 děkuji, už se na to těším… navíc to bylo včera poprvé, co mě malej kopl :D nejdřív jsem nechápala co se děje, co je špatně a potom jsem se tomu musela smát.,.

Fotky od ní vypadají hezky!! Na kdy to máš domluvené??
No já teď našla Hanu Pauchovou a asi mám vybráno… chtěla bych spíš ateliérovky a moc se mi líbí hra se světlem… jinak je u ní fajn, že dostaneš i CD s neupravenými fotkami, cca 80 ks píše… ale je fakt, že ta cena je děsná… už vím, co chci dělat v dalším životě ;D

72
27.6.18 05:27

@fazoole - Moc si užijte dnešní utz, ať je všechno v pořádku:)

my máme předběžně domluvenou na focení Gabrielu Tichou - sleduji ji na fb, kámošce fotila svatbu a má naprosto krásné fotky miminek. Máme balíček na těhotenské focení i miminkovské. Ale je to teda pekelně drahé :) Takže uvidíme. Druhá varianta je nám blíž domovu, levnější, fotky taky pěkné, i když ne tak vymazlené - Kateřina Pavelková.
Je toho mraky těch fotografů, člověk aby si vybral :) jsme si říkali, že to těhotenské bychom ještě nějak zvládli pofotit, ale miminko chceme mít fakt pěkné fotky:)

356
27.6.18 04:33

Holky jak jste na tom s těhotenským focením?? Máte typ??

356
26.6.18 19:43

Já tam byla dnes a nakonec jsme vybrali stejnou značku, ale jiný typ - coletto modena.. je malinko dražší, ale našli jsme parádní barevnou kombinaci, která je taky děsně čučavá… a paní byla zase děsně ochotná, všechno ukázala, sestavila, poradila… kočárek objednáš a můžeš si vyzvednou až do porodnice ;) jinak jo, i korbička je velká… dnes jsem s ním jezdila a jsem spokojená…
No první genetika byla dobrá, před druhou mi volali, že mám něco zvýšeného v krvi, tak že nás chtějí vidět dřív - dle ultrazvuku ale vše v pohodě… a zítra jdeme po třetí, tak nevím jestli potom půjdeme ještě jednou…

72
26.6.18 19:09

Super, děkuji za tip na obchůdek, určitě se zajedem podívat. Ono i najít nějaké kloudné recenze na tom netu je kumšt co :D Dívala jsem se na ten tvůj tvyp co máte vybraný a je krásný! a má i velký sporták, což je výhoda. A viděli jste ho na živo jo?
Jdete na třetí genetiku už teď?
Nebo to je taková ta klasická co probíhá 20-22 týden - morfologie plodu?
My máme 3 genetiku až na konci srpna kolem 30 týdne. Když jsme byli na posled tak jsem byla 20+2 a prcek měl 380 gr. :) takže sranda, mamka hnedka to je jak makovec :D

356
25.6.18 08:13

To máme hodně stejné ;) my máme termín 27.10… :D my chodíme na kontroly pořád co tři týdny, ale po 14 dnech by mi to vůbec nevadilo… já malého ještě necítím… občas poznám (nebo si to myslím), když se tam šmidlí… takové to klubíčko hadů, ale jinak nic ;( ale zase si říkám, že taky dobře, protože vše má svůj čas… a tento týden nás čeká třetí genetika, tak ho aspoň uvidím.., SAM je super, ale koukni ještě nahoru do Albertu na nových sadech… je to sice menší prodejna, ale je tam moc ochotná paní co poradí a příjde mi, že i ty ceny jsou nižší…

72
25.6.18 05:35

TAk jak kdybych to neříkala, včera jsme vlezli do SAM baby a už máme další tip :D
Já teď končím 22 týden :) termín 30.10., chtěla bych říjňátko, přítel je taky v říjnu :) tak uvidíme. Teď už ty doby mezi kontrolami jsou strašně dlouhé, ze začátku jsem tam byla furt a teď měsíc:) Ale jak už prcek kope, tak je to lepší, člověk ví, že je aspoň v pohodě:)

356
24.6.18 13:24

My jsme si našli COLETTO FLORINO CARBON a zatím jsme to ještě nezměnili…ale taky jsem od té doby neměla odvahu vlézt do nějaké prodejny, protože bych určitě změnila názor ;D

Já s tím pokojem uvidím, když bude tak bude a když ne, tak nic nenadělám…

Kdy máš termín?? Či spíš ve kterém týdnu jsi??

72
24.6.18 13:07

taky jsem se koukala na nadstandard, ale pak jsem si zase říkala, že třeba natrefím na někoho normálního na pokoji a aspoň třeba člověk s někým pokecá… No přesně jak píšeš, dívám se raději na všechno co má rozepínání, protože tahání přes hlavičku mě děsí :D

Po kočárkách jsme taky začali pokukovat a mazec. Buď je malá korbička a sporťák na nic a nebo má po složení takové rozměry, že ho nenarvu do kufru :) a s mojí nerozhodností jsem ráda, že jsme se začali dívat už nyní, protože se to asi do porodu stokrát změní :) zatím jsme si nechali dovést na prodejnu k okouknutí camarelo lupus a alicante, tak jsem zvědavá :)

54
24.6.18 12:00

Jo to jsem taky chtěla nadstandart, ale nevyšlo to. Navíc jsem vychytala nejmenší pokoj, že sis nemohla dat postýlku s malym ani vedle postele ale těch par dni se to dá vydržet.. myslím že na zimu určitě stačit bude, já mám kočár g mini a je dost velkej, sportak a normal v jednom stačí to otočit a trosku polohovat.. za super prachy ;)

356
24.6.18 09:11

Koukala jsem na fotky na netu na FN.., no když to půjde, chtěla bych si zaplatit pokoj, ale vzhledem k tomu, kolik je těhulí, tak mi je jasné, že nadstandart bude plný…

Něvědět je taky dobrá varianta… já vím, že nic nevím už teď… hlavně mám hrůzu z toho, jak prcka oblékat… jestli to poznám… a jak vůbec poznám co chce… no a ještě z kočárku, jestli nám bude stačit korbička na celou zimu… příjde mi, že je dělají menší a menší..,

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny