Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Miminka, která se narodí v prosinci 2010.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
My jsme ted poslední tři dny začali odplíkovávat našeho syna přes noc
…a přiznám se, že k němu vstává hlavně manžel
, já ho jen budím, aby šel malého zkontrolovat, jestli už není pozdě a dal ho vyčůrat
…Anička mi ted naštěstí začala krásně spinkat i v noci, tak snad už budu schopná vstávat k Domčovi i já
. No, musím uznat, že manžel je v tomto opravdu úžasný
.
tak to já dělám uplně stejně a žádný zvlhčovač neřeším myslím, že mokrá plýna na topení úplně stačí ![]()
Ahoj,
já toho našeho musím pochválit ikdyž někdy bych ho taky nejraději klepla
ale když na mě padne ta největší únava prostě Marušku vezmu vrazím ji tatínkovi a řeknu, že je aspoň hodinu nechci vidět a jdu spát. Jinak se snažím aby si jí každý den choval a mazlil se s ní, aby taky věděla, že ho má
no a při koupání nesmí chybět to to sám vyhledává dokonce ji i osuší jen jsem ho ještě nedokopala k tomu aby malou přebalil na to prý nemá žaludek
![]()
Tak poslušně hlásíme, že je nám dnes měsíc a týden a naše velikost se došplhala na 58,5 cm a rovných pět kilo…pak se nemůžu divit, že dupačky jedny po druhých vyřazuju…:-D
Ahojda, nejsem zrovna povolaná k tomu, abych chválila tatínky…my totiž žádného nemáme a musím říct, ač je to smutné, že jsem spokojená…:-)…
A doufám, že Vám pomáhají…hlavně je pořádně zapojte..:-)
Zvlhčovač vzduchu?
Máte nškdo zkušenost se zvlhčovačem vzduchu? Dr. nám ho doporučila, jak děti často stůńou s kašlem, že by jim to pomohlo…
…ale stále nevíme…přaci jen je to velká investice…zatím máčíme ručníky a dáváme na topení
…
jak fungují tatínkové?
Tak jak fungují tatínkové? Pomáhají vám? Náš tatínek mi pomáhá nejvíce tím, že mě v sobotu a v neděli nechá dospat a postará se o dětičky( snídaně, atd…). Já se po týdnu dospím a jsem hned plná energie
.
žampion píše:
tyjo to koukám nám je dneska 2 měsíce a stěží jsme dofuněly k 4500 g
my ve dvou měsících víc mít taky nebudeme ![]()
dneska jsem s dětma chtěla jít na chvíli ven( přeci jen jsme nebyly venku týden, když byli nemocní)když už je jim lépe. Na teploměru bylo 11 stupńů, tak jsem si říkala že je to super a projdeme se.
Pracně jsme s manželem navlíkli všechny tři dětičky a vyšli ven z baráku…fučelo, že jsem si říkala, že nám ten vítr odfoukne všechny děti najednou.
…takže jsme obešli barák a šli zase domů.
…dětičky ani neprotestovali…chjo
a to jsem se na tu procházku tak těšila.....
tyjo to koukám nám je dneska 2 měsíce a stěží jsme dofuněly k 4500 g
holky my se nastesti zatim drzime, tak to nechci zakriknout … drzte se, at je vsem lip ![]()
vililik píše: žampion: no, ta rýma je fakt pro ty malinkatý miminka strašná.....naštěstí už se to u nás trochu zlepšilo
žampion: no, ta rýma je fakt pro ty malinkatý miminka strašná.....naštěstí už se to u nás trochu zlepšilo ![]()
adorablemamka píše:
Ahojda, tak my jsme se vyloupli až 17 dní po termínu a to 31.12…takže máme malého Silvestříka…:-D
tak to tě lituju
já přenášela 5 dní a už jsem toho měla plný zuby
, myslela jsem, že snad už ani neporodím ![]()
adorablemamka píše:
Ahojda…nám je měsíc a ručička váhy se nám zastavila na 4,780g…dr. nás zatím neměřila, prý snad až na 3 měsících, tak uvidím, chci se jí zeptat jestli by to nešlo dřív…vedu si deník, a délka mi tam nějak chybí…:-)
tak to je super váha
, to máme co dohánět
! Deníčky si taky vedu( na všechny tři děti
)někdy je to hoňka, to dopisovat
, ale je to super potom porovnávat kdo kdy co vážil, uměl atd.
.
A vítám tě ve skupině
doufám, že se ještě ostatní maminky přidají ![]()
vililik píše:žampion píše:my zase kvůli pravé kyčli nosíme plínky dvě
ahojky, naše Maruška se narodila 5.12. takže nám ji přinesly čertijinak na kyčlích už jsme taky byly a nosíme jednu plínku kvůli levé kyčličce ještě neni uplně v cajku ale jinak máme úplně zdravé mimi
My jsme si to taky prodělaly rýmu a kašel, chudinka chrápala jak starý chlap. Já to od ní pak taky chytla a tak jak jsem ji kojila tak jsem ji asi předávala imunitní látky a brzy ji to fakt přešlo
![]()
![]()
…jinak jsme taky zdravy
, teda pokud nepočítám tu děsnou rýmu a kašel, co malinká ted má
…cgudáček neumí si pořádně odkašlat
Návštěvy uživatelů
- Evik001 , 12.7.24 11:18
- Jika123 , 21.5.21 17:05
- Marťa132 , 4.5.21 09:07
- Lada84 , 15.6.18 18:51
- vililik , 20.6.14 13:17
- tarbizunka , 9.4.14 13:12
- smilen.m , 2.7.13 16:00
- janakar , 1.7.13 05:36
- Monika H. , 14.5.13 16:42
- tweetydee , 27.4.13 19:19
- Ronaldova , 9.4.13 18:34
- žampion , 30.11.12 16:34
- Anetta , 20.11.12 23:50
- mamina1989 , 17.11.12 21:22
- Yuliya , 16.11.12 22:13
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Muži mi často napíšou, že nejsem jejich...
- 24.6.26 19:58
- Mkmkz
- 38
Kefírová zrna: Neměl byste někdo přebytek...
- 24.6.26 18:31
- Mala.ještěrka
- 1
Proč nemůžeme mít po 2 letech vztahu sex?
- 24.6.26 19:09
- Cirrus fibratus
- 4
Jak vypadá a kdo je mužatka?
- 24.6.26 20:04
- free333
- 19
Foto těhotenského testu: Vidíte něco?
- 24.6.26 18:49
- Markéta188
- 6
Krém skinoren na akné: Jak předejít...
- 24.6.26 17:10
- Teri18
- 1
Zarudnutí obličeje a fleky z vedra: Máte...
- 24.6.26 16:31
- sbsb
- 1
Měsíc zvětšené uzliny na krku: Pomůže...
- 24.6.26 16:09
- Anonymní
- 1
Panická ataka, úzkost, trauma: Co vám...
- 24.6.26 17:28
- jejjej
- 12
Pozitivní nebo negativni test, co myslíte?
- 24.6.26 18:43
- Pitřice
- 8
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 20:09
- M_Vladim
- 113994
Jak vypadá a kdo je mužatka?
- 24.6.26 20:08
- Pauznuto
- 21
Co dnes vaříte?
- 24.6.26 20:07
- sharunka03
- 65574
Knihy podle abecedy
- 24.6.26 20:02
- Plmo
- 10390
Zvířata podle abecedy
- 24.6.26 20:00
- Anna766
- 10196
Muži mi často napíšou, že nejsem jejich...
- 24.6.26 19:58
- Mkmkz
- 38
Nemáme rádi léto
- 24.6.26 19:57
- Hanča1234
- 9714
Kontakt na dobrou kartářku
- 24.6.26 19:53
- Petra0009
- 118
Jak oslovuje dítě vašeho nového partnera
- 24.6.26 19:47
- starfish_at_night
- 41
18 měsíční chlapeček měří jen 76 cm
- 24.6.26 19:46
- Evka156
- 17