Deníčková soutěž: Vyhrajte opalovací krémy Wooden Spoon

Těšíte se na další měsíční deníčkovou soutěž? Tentokrát se zaměřuje hlavně na ty, kteří rádi píší cestovatelské příběhy a vzpomínky. Pojďte se podělit o tip na výlet, dovolenou i prodloužený víkend. Na dva výherce čekají balíčky kosmetiky Wooden Spoon.

Sada opalovacích krémů je ideální na léto pro celou rodinu Zdroj: eMiminoSada opalovacích krémů je ideální na léto pro celou rodinu Zdroj: eMimino

Napište deníček a vyhrajte zásobu opalováků na léto

Pozvěte nás do města, na hory, k vodě, k moři… Je jedno, jestli napíšete o svém výletu do zoologické či botanické zahrady nebo nás nalákáte na cestu kolem světa.

Vyprávějte nám a našim čtenářům o své dovolené, přidejte klidně i fotky a tipy, co nevynechat. Nebojte se přidat nějakou vtipnou historku nebo konkrétní příběh, co se vám stalo.

Pro dva výherce máme dva skvělé krémy bulharské kosmetiky WoodenSpoon. Tentokrát jednoho vybereme my a druhého výherce oceníme podle počtu zobrazení jeho deníčku.

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Jak se do soutěže zapojit?

V době od 1. 6. do 30. 6. 2021 do 23:59 napište zajímavý deníček o tom, co momentálně prožíváte nebo jste prožili na cestách. Váš deníček může být veselý, satirický, tragický, s dobrým i špatným koncem. Vyprávění by mělo mít ideálně okolo 250 slov. Nebojte se ale rozepsat více. Nezapomeňte se také do soutěže přihlásit v komentáři pod touto soutěží.

Po ukončení soutěže vybereme výherce a prostřednictvím soukromé zprávy je zkontaktujeme. Do 14 dnů od obdržení jména a adresy pošleme výhru. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Podělte se o svůj cestovatelský příběh s našimi čtenáři »

Co čekat od kosmetiky WoodenSpoon?

Bulharská značka WoodenSpoon u své přírodní kosmetiky kombinuje složení raw a nezpracovaných organických olejů s drahými bylinnými výtažky, které pomáhají udržovat zdravou, neodolatelnou a jemnou pokožku.

Značka WoodenSpoon svou kosmetiku vyrábí podle šetrných technologií, které zachovávají přírodní vlastnosti surovin. WoodenSpoon také investuje do vývoje ekologických obalových alternativ. V loňském roce například představil 150ml balení svých oblíbených opalovacích přípravků balených v PLA obalech.

Tip: Pro inspiraci nahlédněte do nejčtenějších deníčků. Vydané příběhy vám napoví, jak deníček strukturovat a jak má být dlouhý.

Soutěž probíhá od 01.06.2021 do 30.06.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
14.6.21 17:33

Srub Mendrika

Ahoj, svůj příběh jsem přidala do svého deníčku s názvem Srub Mendrika. Tak snad se bude líbit, je plný typů na výlety v ČR v okolí Litomyšlu. ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
15.6.21 14:02

Zámek Kratochvíle

Zdravím :) svůj příběh jsem přidala do deníčku  :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
82
18.6.21 12:55

Taky se hlásím - Čeká nás první cesta s dítětem: na co nezapomenout? :srdce:

Příspěvek upraven 18.06.21 v 12:56

 • Zmínit
 • Nahlásit
50
19.6.21 22:29

Dobrý den, ráda bych se přihlásila se svým deníčkem: Poprvé letadlem s dítětem v době covidové 😊

 • Zmínit
 • Nahlásit
3
30.6.21 12:27

Cesta vláčkem

S dvouletým vnoučkem jsem se vydala na výlet vláčkem, který miluje toho času nejvíce.
Při nastupování do vlaku se mi vzepřel s tím, že chce jet jiným vlakem, ne tímto Elefantem. S panem strojvůdcem jsme museli kočárek vynést, původně jsem chtěla, aby sám Adámek nastoupil. Když jsme vystoupili na další stanici a chtěla jsem jít na dětské hřiště, překvapil mi znovu. S tím, že chce jít tam, kam a kudy chodil jeho tatínek. A zpáteční cestu vlakem oželel. Nakonec jsme domů dorazili v dešti, ale oba spokojení. :) :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
283
30.6.21 20:39

Zdravím. Jaj já se tu zapoměla pridat :zed: tak zpětně, vložila jsem deníček :oops:

 • Zmínit
 • Nahlásit
14734
9.7.21 16:57

Dobrý den.

Jsem tu s vyhlášením vítěze červnové deníčkové soutěže. Ta tentokrát byla na téma cestování.

Na cenu se může těšit:
@Haniii.F za svůj deníček o cestování letadlem v době covidové.

@Bellino za egyptský deníček o pyramidách .

A již běží soutěž červencová, ve které můžete vyhrát zásobu plenek.

Hezký den všem! :mavam:

Petra

 • Zmínit
 • Nahlásit