Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
111
28.10.19 22:09

Chtěla bych vyhrát obchod aby jsme se s malým mohli učit nákupním návykům

  • načítám...
  • Zmínit
3328
28.10.19 22:27

Podle nazvu mi prijde, ze Zdravous a mlsanda musi byt o mych detech. Proto bych vybrala toto. Kluk by se porad cpal jablky a holka cokoladou :lol: hra by nam urcite pomohla najit rovnovahu v jidle a zivotnim stylu nenasilnou formou (ikdyz o to se snazim stale, ale detske hlavicky jsou nekdy pekne palicate). A jeste bysme si uzili spolecne chvilky u zabavne hry :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
34
28.10.19 22:31

Obchod

  • načítám...
  • Zmínit
129
28.10.19 22:36

Obchod

Volim hru Obchod, ktera uci deti logickemu mysleni, kreativite i setrnosti. Uzila bych si u ni spoustu zabavy s mymi chlapecky :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
45
28.10.19 23:01

Chtěla bych vyhrát hru Obchod, protože by se moc líbila dětem a již delší dobu po ní pokukuju.

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.19 23:05

Určitě by potěšila moji dcerku jakákoli hra, ale obchod asi nejvíc, je to totiž nyní její období kdy hraje deskove hry a z této by byla nadšená jelikož i na obchod si velmi ráda hraje a k jejímu svátku co se blíží by to byl úžasný dárek ❤️

  • načítám...
  • Zmínit
91
28.10.19 23:09

Obchod - děti baví nakupovat… :)

  • načítám...
  • Zmínit
3074
28.10.19 23:36

Zdravouš a Mlsanda

Velmi těžká volba, ale rozhodli jsme se pro Zdravouše a Mlsandu, protože jeden syn je nejedlík a druhý naopak velký jedlík :zed: :D Hra by nám mohla třeba trochu pomoci.

  • načítám...
  • Zmínit
2357
28.10.19 23:42

Zdravim, je mi jedno kterou hru. jestli deti zaijme nebo ne, to bude zalezet na mem podani a kazda je nekam posune :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
678
28.10.19 23:49

Zdravouše a mlsandu. Bojujeme s 11 letou dcerou s mírnou nadváhou. Třeba by ji to motivovalo a dodalo další síly odolávat mlsíkům.

  • načítám...
  • Zmínit
648
28.10.19 23:50

Chtěla bych vyhrát hru Obchod pro svého prvnáčka, aby jsme mohli trénovat jak s penízky naložit a že je nemůže hned roztočit :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
26
28.10.19 23:56

Zdravouše a Mlsandu, protože obchod už vnučka má za vysvědčení :-) a je supr…

  • načítám...
  • Zmínit
411
29.10.19 00:00

Zdravouš a mlsanda. Třeba by to k lepší životosprávě nakoplo celou rodinu

  • načítám...
  • Zmínit
567
29.10.19 00:25

Zdravouš a mlsanda. Už teď mám chuť na něco zdravého.

  • načítám...
  • Zmínit
559
29.10.19 00:25

ZDRAVOUŠ A MLSANDA ;) Už jen ten název mě baví :palec: Dcery by byly nadšené a třeba bych se díky hře i já naučila zdravě mlsat, zatím mi to moc nejde :oops:

  • načítám...
  • Zmínit
602
29.10.19 01:18

Obchod, protoze se mu venuji cely zivot :) i na MD ted zas.

  • načítám...
  • Zmínit
4983
29.10.19 03:12

Chtěla bych vyhrát hru Obchod, protože sestilety syn má teď období počítání peněz a hraní si na pana prodavače.

  • načítám...
  • Zmínit
mmaacc
29.10.19 06:06

Přála bych si pro syna hru Obchod, rád chodí k babičče okukovat do obchodu a doma si rádi hrajeme na obchod a dceři zase Zdravouše, aby se hravou formou naučila rozeznat nezdravá jídla :)

  • Upravit
67
29.10.19 06:14

Zdravouš a Mlsanda, hra mi přijde užitečná a motivující

  • načítám...
  • Zmínit
54
29.10.19 06:18

Ráda bych vyhrála Obchod, hrajeme si s dětma na obchod a moc jich to baví

  • načítám...
  • Zmínit
53
29.10.19 06:29

Obchod, protože podle manžela nechápu hodnotu penez. :D Tak bysme se s malou učily spolu.. :D

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 06:35

Zdravouš a Mlsanda

Obě hry jsou úžasné, ale chtěla bych vyhrát Zdravouše a Mlsandu, protože dcera není příliš velký jedlík a s touto hrou bychom mohli její chuť k jídlu podpořit hravou formou. Výhra by nám udělala opravu velkou radost :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
271
29.10.19 06:42

Zdravouš a Mlsanda, jelikož ji považuji za fajn formu, jak děti vést ke zdravému životnímu stylu.

  • načítám...
  • Zmínit
207
29.10.19 06:43

Obchod, aby se děti něco naučily

  • načítám...
  • Zmínit
718
29.10.19 06:43

Obchod, mám pětiletou dceru a naučila by se takto hospodařit s penězma, protože když jdeme do obchodu, bere si svojí peněženku a všude chce platit, jen ještě nechápe hodnotu peněz. Myslím si, že tato hra by jí pomohla to lépe pochopit :)

  • načítám...
  • Zmínit
40
29.10.19 06:45

Kvído a učte svoje děti hrou

Mlsandu, jsme doma zmlsaní

  • načítám...
  • Zmínit
111
29.10.19 06:45

Obchod, ten by se vnoučkovi určitě líbil, moc rád si na něj hraje, měl by změnu. Děkuji.

  • načítám...
  • Zmínit
336
29.10.19 06:46

Zdravouš a Mlsanda, protože se snažíme jíst a žít zdravě

  • načítám...
  • Zmínit
1004
29.10.19 06:58

Albi mají všechny hračky moc hezké a povedené. Více mě ale zaujal ten obchod, který by se zaručeně mým dvoum dcerám moc líbil. Každý den si hrají na nakupování, tak by toto moc ocenili a já taky :)

  • načítám...
  • Zmínit
62
29.10.19 07:01

Zdravouse a mlsandu, zdrave jist je pro nas vyzva.

  • načítám...
  • Zmínit
63
29.10.19 07:09

Zdravouš a mlsanda

Hru by ocenil muj temer 5 lety syn. Prestoze se s nim snazim na tema zdrave stravy bavit a take zdrave jist, babicky nam trosku vse kazi :D

  • načítám...
  • Zmínit
162
29.10.19 07:10

Zdravouš a Mišanda. Tuto hru bych ráda vyhrála pro svoji dceru, která má problém s příjmem jídla a je velice vybíravá, hra vypadá zábavně a myslím, že by ji mohla pomoci.

  • načítám...
  • Zmínit
121
29.10.19 07:10

Přála bych si vyhrát Zdravouse a Mlsandu. Naučit děti zdravé mlsání zábavnou formou.

  • načítám...
  • Zmínit
1787
29.10.19 07:26

Obchod

Mám dvě dcery a chtěla bych, aby naučily správně hospodařit s penězi, proto je Obchod jasná volba :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
Sushenkaaa
29.10.19 07:32

Jeeee 🙂 ve hře Obchod se dají přivydělat další peníze vylosovanou a poté vykonanou domácí prací, třeba mytim nádobí. Hezké. Za mně tedy Obchod.

  • Upravit
18
29.10.19 07:39

Zdravouš a Mlsanda.

Chtěli bychom vyhrát Zdravouš a Mlsanda. Zaujal mě název a myslím si, že našemu klouckovi se bude líbit. Chlapi a jídlo, to jde dokupy.

  • načítám...
  • Zmínit
Ias
33
29.10.19 07:41

Dobrý den,
Obě hry jsou zajímavé a je to těžké rozhodování. Ale asu by se dětem více líbila hra Obchod, aby si mohly hrát na dospěláky a zároveň se naučily jak nakupovat, jak hospodařit s penězy atd…což se jim určitě bude v životě hodit:-) Už teď si rády hrají s pokladničkou a učí se počítat atd.
Přejeme krásný den.

  • načítám...
  • Zmínit
239
29.10.19 08:01

Zdravouš a Mlsanda :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
1894
29.10.19 08:18

Zdravouše a Mlsandu. Jako rodina se snažíme jíst zdravě ale občas se to moc nedaří. Takto bych synka mohla učit hrou. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
29
29.10.19 08:24

Určitě Zdravouse a Mlsandu. Chci děti vést k tomu, aby si co nejdříve začaly uvědomovat, že zdravě jíst je důležité.

  • načítám...
  • Zmínit
1843
29.10.19 08:33

Uvitala bych hru obchod. Starsi deti uz ucime hospodarit s vlastnim financnim obnosem a toto by pro ne byla jiste zabavna hra

  • načítám...
  • Zmínit
44
29.10.19 08:36

Obchod

Chtěla bych vyhrát obchod, jako malá jsem chodila do práce do obchodu za maminkou a po škole jsem skončila s ní v práci. Tahle práce mě strašně baví a teď na mateřské mě to i někdy chybí, tak bych si se synem pohrála aspoň :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
1288
29.10.19 08:39

Obchod, dcerka (3 roky) si ráda hraje na profese a ve skutečnosti ráda sama v malých obchodech nakupuje bez naší pomoci

  • načítám...
  • Zmínit
1
29.10.19 08:44

Obchod

Chtěla bych vyhrát hru Obchod pro mou 3.letou dceru která s námi hrozně ráda hraje společenské hry, tak by ji to určitě potěšilo najít třeba pod stromečkem :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
3613
29.10.19 08:59

Obchod, aby se deti zabavnou formou naucili s pravnym vecem

  • načítám...
  • Zmínit
842
29.10.19 09:01

Obchod, moc se mi líbí myšlenka učení praktických věcí do života hrou :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
518
29.10.19 09:05

Více bych dala přednost si hře Obchod, ale ani ta druhá hra by nezůstala u nás ležet ladem, protože syn hraje rád vše u čeho je třeba přemýšlet :). A alespoň bychom měli nějakou změnu od pexesa, domina či člověče nezlob se :).

  • načítám...
  • Zmínit
10
29.10.19 09:05

Obchod… A proto, aby se děti učily hospodařit s penězi.

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 09:11

Obchod by nám hodil dcera ráda nakupuje tak že byl by krásný dárek :hug: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
157
29.10.19 09:37

Určitě Zdravouse a Mlsandu, výborně zaměřená hra, kterou v naší sbírce nemáme.

  • načítám...
  • Zmínit