Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
9
30.10.19 13:56

Zdravouš a Mlsanda, abych mohl šířit osvětu po škole

  • načítám...
  • Zmínit
272
30.10.19 16:01

Zdravouš a Mlsanda, protože by to moje děti bavilo hrát

  • načítám...
  • Zmínit
124
30.10.19 16:50

Rádi by jsme vyhráli hru Obchod, protože naše děti si myslí, že peníze stačí vytáhnout z peněženky, nebo že se množí na kartě. :-)

  • načítám...
  • Zmínit
21
30.10.19 17:46

Obchod, byl by to pomocník v tom, jak dítě naučit hospodařit s penězi :)

  • načítám...
  • Zmínit
39861
30.10.19 18:10

OBCHOD
Měla bych dárek pro prvňáčka od mé potencionální švagrové. ;)

  • načítám...
  • Zmínit
30.10.19 18:42

Ráda bych vyhrála Zdravouše a Mlsandu, protože se snažím vštěpit dětem správné stravovací návyky a formou hry to půjde lépe a snáze.

  • načítám...
  • Zmínit
582
30.10.19 18:49

Obchod pro mého 9-ti letého bráchu k Vánocům, byl by to hezký dárek a ta naše princezna je na to ještě malá, tak by to pak po strejdovi podědila :-)

  • načítám...
  • Zmínit
39
30.10.19 18:56

Obchod, a proč? Určitě by to udělalo radost dceři, které bych to dala pod stromeček :)

  • načítám...
  • Zmínit
136
30.10.19 19:11

Obchod. :palec: Aby se syn naučil nakupovat a počítat penízky. Zároveň mu to pomůže v počítání, protože nás za necelý rok čeká škola. Je to určitě super hra..

  • načítám...
  • Zmínit
40
30.10.19 19:32

Obchod, mám doma 2 dcery tak by je to mohlo zaujmout😊

  • načítám...
  • Zmínit
34
30.10.19 19:33

Obchod, protože dcera má ráda nakupování.

  • načítám...
  • Zmínit
172
30.10.19 20:37

Radost by nám udělala hra Zdravouš a mlsanda. Myslím si, že v dnešní době přesycené cukry je důležité aby i malé děti věděli co je a není úplně dobré a rozhodovali se správně. Krásný nápad 👍

  • načítám...
  • Zmínit
1457
30.10.19 20:51

Obchod, uceni financni gramotnosti formou hry a zaroven bychom mohli hrat novou hru a travit pekne zimni dny :)

  • načítám...
  • Zmínit
13
30.10.19 21:18

Obchod pro naši malou zvědavku :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
32
30.10.19 21:31

Zdravouš a Mlsanda, protože mne tato hra zaujala už dříve a těšíme se až budeme moci porazit Mlsandu a zachránit Zdravíkov.

Příspěvek upraven 30.10.19 v 21:32

  • načítám...
  • Zmínit
15
30.10.19 21:33

Dobrý den. Určitě bychom chtěli vyhrát hru Obchod. Je důležité naučit děti, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem. A učení hrou je nejlepší. J.

  • načítám...
  • Zmínit
9
30.10.19 21:43

Nám by se líbil Zdravous a Mlsanda - geniální nápad :-)

  • načítám...
  • Zmínit
30.10.19 22:01

Určitě obchod. Nesmírně mě totiž rozčiluje finanční negramotnost v ČR, proto se snažím syna směřovat správným směrem už teď a určitě by mu to pomohlo k pochopení hodnoty peněz a ne že se jde do bankomatu, který dá tolik peněz kolik chceme :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
116
30.10.19 22:39

Dávám přednost Obchodu jako zábavě a učení se finanční gramotnosti zároveň. Ale název Zdravouš a Mlsanda je sám o sobě hezčí.

  • načítám...
  • Zmínit
4256
30.10.19 23:08

Zdravím, asi mlsandu a zdravoň. Dnes je okolo plno sladkosti a reklam pro děti a i když to dceři vtoukam furt do hlavy co je zdravé a co ne..tak snad aspoň ta hra by ji přinutila.

  • načítám...
  • Zmínit
110
30.10.19 23:54

Obchod - jelikož zdravé stravování máme zmáklé :)

  • načítám...
  • Zmínit
61
31.10.19 06:21

Tak my určitě obchod :) Jako malá jsem si na obchod pořád hrála a tahle hra mě dostihla i na staré kolena (35) :D :D jelikož je ze mě prodavačka a hlavně strašně ráda utrácím a nakupuji, takže bych se třeba i já poučila o finanční gramotnosti :D

  • načítám...
  • Zmínit
1611
31.10.19 06:45

Ráda bych vyhrála hru obchod, protože celá naše rodina hraje hry, máme velkou sbírku a tuto ještě nemáme.

  • načítám...
  • Zmínit
167
31.10.19 08:07

Zdravous a Mlsanda

Ráda bych to vyhrála pro moje 3 malé děti které mají rádi zábavu a rádi se učí novým věcem a byla by to další věc kterou by se mohly naučit formou zábavy :hug: :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
166
31.10.19 09:03

Naše malé slečny by jistě zajímala hra Obchod. Rády si hrají a učení hrou je zábava. :)

  • načítám...
  • Zmínit
8
31.10.19 09:04

Obě hry zní chytré a dětí velmi pomůžou. Je težke rozhodnout se. Má dcera ráda hodí se mnou nakupovat takže obchod jí bude velice bavit. Dokonce to je věc bez kterou nejde naš život. Hra je originalní, dětí se ůčí počítat spravné, a plní logické úkoly.

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 09:10

Obchod, uz ted ve 4 letech mi syn „pomaha“ nakupovat a hrozne ho to bavi

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 09:35

Obchod vypadá zajímavě :-)

  • načítám...
  • Zmínit
84
31.10.19 12:10

Zdravouš a Mlsanda

Vyhrát bych chtěla Zdravouš a Mlsanda, protože si myslím, že mým dcerám by učaroval krásný herní plán. A navíc si letos přejí hodně her pod stromeček.

Příspěvek upraven 31.10.19 v 12:11

  • načítám...
  • Zmínit
194
31.10.19 12:22

Obchod, mám skoro 4 leteho chlapečka, to by ho určitě zajímalo

  • načítám...
  • Zmínit
5
31.10.19 13:03

Zdravouše a Mlsandu - Přesně jako moje děti syn je zdravouš a dcera je mlsanda.

  • načítám...
  • Zmínit
1285
31.10.19 13:44

Zdravouš a Mlsanda, protože rádi zdravě mlsáme ;)

  • načítám...
  • Zmínit
13
31.10.19 13:52

Obchod. Aby se naucili nakupovat. :)

  • načítám...
  • Zmínit
172
31.10.19 14:26

Obě hry jsou krásné a určitě se budou dětem moc líbit. Pro naše děti bych vybrala Obchod, na který si doma hrajeme velmi často :)

  • načítám...
  • Zmínit
160
31.10.19 16:27

Vyhra

Moc bych si přála pro děti obchod. Už teď syn rád nakupuje a prodává(inkasuje korunky)

  • načítám...
  • Zmínit
64
31.10.19 17:59

Ráda bych vyhrála hru Obchod, jelikož synovec začal chodit do školy a dostávat nějaké penízky tak aby formou hry pochopil hodnotu peněz a později zcela určitě využiji se synem aby také pochopil hodnotu peněz.

  • načítám...
  • Zmínit
16
31.10.19 18:03

Obchod

So synom (2,5 roka) sme si vyrobili kartičky (vystrihli z letákov rôzny tovar a nalepili na poznamkové bločky) a nakupovali. Dlho pri tom vydržal (vybrať_podať tovar, načítať čiarové kódy, vložiť do košíka…).

Táto hra Obchod ho určite zaujme, pobaví a aj niečo naučí.

  • načítám...
  • Zmínit
87
31.10.19 18:05

Moc rádi bysme se synem OBCHODovali :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 18:18

Zdravous a mlsanda, zaujala me vic a malemu se libi

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 18:18

Zdravouš a Mlsanda

  • načítám...
  • Zmínit
756
31.10.19 18:23

Zdravouš a Mlsanda. Aneb jak hrou vzdělat potomka o zdravé výživě a životním stylu. :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
40
31.10.19 18:23

Obchod, mám tříletého syna, který rád nakupuje, takže bychom doma natrénovali, než se pustí do nakupování samostatně i ve skutečnosti.

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 18:24

Obchod

Obchod. Pořád je co nakupovat a hlavně ekologicky, je nejvyšší čas začít a to každý :-) :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
178
31.10.19 18:36

Chtěli bychom vyhrát hru Obchod, aby se syn naučil rozeznávat potraviny, hospodařit s penězi a správně se rozhodovat 8)

  • načítám...
  • Zmínit
1
31.10.19 18:54

Obchod. Zatím si hrajeme na obchůdek s tím, co dům dá. Hra by měla určitě úspěch :D

  • načítám...
  • Zmínit
41
31.10.19 19:09

Chtěla bych vyhrát hru: „Zdravouš a Mlsanda“. Chtěla bych ji, protože by se mohly děti naučit něco o zdravých a také i o nezdravých potravinách. V této době to je velice důležité. ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 19:21

Když bych si mohla vybrat, tak bych chtěla Zdravous a Mlsanda. Mám doma 5-ti letou dceru - nejedlika. Třeba by ji to pomohlo a začala by bastit. 😊

  • načítám...
  • Zmínit
33
31.10.19 19:28

Obchod, syn si hru moc přeje od Ježíška. Navíc se mi líbí, že již od útlého věku může poznat hospodaření s penězi. Když řeknu že mu nemůžu něco koupit, protože na to nemám penízky, tak mi řekne, že si je mám jít přece koupit do banky :))

  • načítám...
  • Zmínit
1636
31.10.19 19:42

Zdravouse a Mlsandu, protoze bych chtěla z mé malé mlsadny spíše Zdravousku :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
31.10.19 19:43

Zdravouš a Mlsanda. :srdce: Mám ráda zdravou stravu a chci aby má malá až se narodí měla kde získávat informace 🙂

  • načítám...
  • Zmínit